Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

hedonis__m, z ostrody 3 osoby :) welcome

 

-- 17 sty 2013, 20:53 --

 

a ja mam propozycje jesli ktos jeszcze z ostrody by byl - ma ktos ochote pochodzic ze mna do motyla ( silowni) na latino dance albo zumbe? a moze fitness albo cos innego? brakuje mi kogos z kim bym tam poszla bo ja mam ochote na latino, kto chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyście opisac mi swoje objawy nerwicy, depresji? ja mam taki problem ze dopada mnie zimą... i bardzo się wszytskim obwiniam.... mysle ze jestem beznadziejna brzydka głupia nikt mnie nie lubi i ze jestem w ogole okropna;/ nie mam ochoty wychodzic z domu... kiedys nerwica lękowa działała na mnie strasznie... szybkie bicie sreca, lek przed ludzmi duzymi pomieszczeniami, strach ciagle strach i dziwne mysli.... na ten moment chyba depresja poczucie winy ciagłe gryzienie sumienia... to jest straszne... czasmi nie daje rady sama ze soba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie (o ile moj szef nie wymysli czegos nowego i nie zostawi mnie w robocie) od poniedziałku będę w Olsztynie. Więc...byłabym chęta na jakąs dobrą kawe, na miłe spotkanie np w Awangarda Bis (lubie to miejsce a jeszcze bardziej kocham Carpenter Inn, obok) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×