Skocz do zawartości
Nerwica.com

DDA- problemy życia "dorosłego"


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie bez sensu. Rozłożyła mnie rzecz, która jest z pozoru niegroźna. Moi rodzice zaprosili moich przyszłych teściów do siebie, żeby "dograć szczegóły techniczne wesela". Do cholery- moja wesele, więc jakie szczegóły bez nas? Nawet mi o tym nie powiedzieli, dowiedziałam się przypadkiem. Jak próbowałam ich wypytać jakie plany na weekend to stwierdzili, że żadnych konkretnych. I teraz nie wiem, czy nie pamiętają o tym, bo ojciec zaprosił ich jak był najebany, czy nie chcą mi powiedzieć. A ja się boję ich zapytać wprost- nie wiem czemu. Najbardziej mnie chyba stresuje, że mama się upije i będzie jakaś awantura. Od niedzieli chodzę struta i tylko to siedzi mi w głowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wesele odbywalo sie juz lata temu, ale cale to przedsięwzięcie i przygotowania, jak i samą uroczystosc wspominam jako taki mały koszmarek.. 

Dzis nie pozwolilabym na zadne wesele, tylko cichy slub dla najblizszych, i tyle. No, ale wtedy tez byłam zalezna i wszystkiego sie bojąca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luna* my na razie mamy wszystko tak jak chcemy sami 🙂
Oczywiście okazało się, że moje lęki były tylko moimi fantazjami... nic się nie stało złego, było podobno bardzo miło. Dzień wcześniej moja mama zadzwoniła do mnie i powiedziała mi o spotkaniu, o czym chcą pogadać. Tata wymyślił "
prezentacje z naszymi zdjęciami z dzieciństwa", jednak po moim kategorycznym nie przyjęli to do wiadomości. 
Każdy stara się nas wspierać, pomóc jeśli go o to poprosimy. Czekam, aż wybuchnie jakaś bomba. Najprawdopodobniej w osobie mojej mamy, która obecnie jest dla mnie tak miła, że to aż nienormalne... Czerpię z tego ile się da, jednak z tyłu głowy siedzi myśl, że zaraz będzie jakaś awantura o "c**j wie o co". Trochę jak w rodzinie alkoholików, ciągły stres i napięcie, bo przecież nie może być kolorowo. Pytanie tylko kto temu winien- moja głowa czy doświadczenie życiowe nauczyło mnie tego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×