Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawrót lęków


Dedu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakieś dwa lata temu pisałem na tym forum o mojej nerwicy serca.Przez ten czas czułem się super. Lecz teraz wszystko wróciło.Objawy ze strony serca mam prawie cały czas i lęk , że po mnie.Nie mogę spać , bo cały czas czuje puls, jestem cały czas zmęczony i śpiący. Cały czas myślę ,że może naprawdę serce jest chore , ale chyba objawy choroby serca by tak nie znikały na 2 lata.Kiedy robili mi badania na serce w 2015 kiedy wszystko się zaczęło to nic nie znaleźli, powiedzieli , że to przez problemy emocjonalne. Jak wy sobie z tymi objawami radzicie , bo ja teraz nie daje ,nie wychodzę z domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lilith napisał:

@Dedu chodzimy do lekarza i grzecznie łykamy proszki. Nawroty są niestety wpisane w nerwicę i nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Trzeba pójść do lekarza, żeby Ci przepisał coś na lęki i być może terapia - o ile się na nią zdecydujesz.

Na terapię chodziłem 2 lata i akurat niedługo po jej zakończeniu miałem nawrót. U psychiatry jeszcze nie byłem, bo się trochę boję brać jakieś lekarstwa , a przez tyle czasu bez nich dawałem sobię radę , moja mama je bierze i nie wygląda za dobrze, strasznie przytyła i na nic nie ma siły, prawie cały czas by spała.Myślę bardziej teraz o terapii grupowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dedu napisał:

Na terapię chodziłem 2 lata i akurat niedługo po jej zakończeniu miałem nawrót. U psychiatry jeszcze nie byłem, bo się trochę boję brać jakieś lekarstwa , a przez tyle czasu bez nich dawałem sobię radę , moja mama je bierze i nie wygląda za dobrze, strasznie przytyła i na nic nie ma siły, prawie cały czas by spała.Myślę bardziej teraz o terapii grupowej.

Też się bałam brać leki, jednak doszłam do takiego momentu w którym nie miałam wyboru. I szczerze to chyba była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jeśli mama cały czas śpi i nie ma na nic siły to może warto by było rozważyć zmianę leków? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×