Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś szuka dobrego psychiatry, do którego nie trzeba długo czekać i który nie zdziera z ludzi ostatniego grosza, polecam doktora Leona Ferfeckiego przyjmującego w Kętach w przychodni Hipokrates. Chodzę do niego od września 2012 i jestem zadowolony, widzę poprawę. Człowiek bardzo życzliwy, pozytywnie nastawiony do pacjentów, zawsze doradzi, chętnie odpowie na każde pytanie. Wystarczy zadzwonić do przychodni i poprosić o pierwszą wizytę do doktora Ferfeckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka dobrego psychiatry, do którego nie trzeba długo czekać i który nie zdziera z ludzi ostatniego grosza, polecam doktora Leona Ferfeckiego przyjmującego w Kętach w przychodni Hipokrates. Chodzę do niego od września 2012 i jestem zadowolony, widzę poprawę. Człowiek bardzo życzliwy, pozytywnie nastawiony do pacjentów, zawsze doradzi, chętnie odpowie na każde pytanie. Wystarczy zadzwonić do przychodni i poprosić o pierwszą wizytę do doktora Ferfeckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również pozytywnie słońce nastraja, jakoś nawet wbrew wszystkiemu pół dnia dopisywał mi dobry humor! :)

A tak przy okazji, jeżeli ktoś jest chętny na jakieś małe spotkanie w Bielsku - śmiało pisać PW :)

 

-- 25 mar 2013, 12:09 --

 

Chętnie spotkam się z kimś, kto ma podobne problemy, czyli wszelkie nerwice, depresje czy inne zaburzenia. Bardzo pomogłoby mi to w wyzdrowieniu. Czasami mam wrażenie, że tylko tego mi brakuje... Leki ustawione, działają jak trzeba, tylko brak bratniej duszy "dolega".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak czytam i aż wam zazdroszcze że słońce was pozytywnie nastraja ja wręcz przeciwnie nielubie słońca drażni mnie okropnie.

 

no dzisiaj slonca nie widac... a jak obecna pogoda bedzie sie nadal utrzymywac to moze nie bedziesz sie czul rozdrazniony jeszcze przez dlugi czas :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×