Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia wyjazdowa


madziulek101

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od 7 lat cierpię na nerwicę lękową, którą skutecznie lecze za pomocą farmakologii. Przez niekorzystne wydarzenia w ostatnim czasie, mój lekarz zdiagnozował również zaburzenia odżywiania.

W związku z powyższym rozmyślam nad wyjazdem na jakiś turnus terapeutyczny.. Nie chce rezygnować z pracy, ponieważ daje mi ona namiastkę normalności. W związku z powyższym, czy znacie może jakieś ośrodki które oferują wyjazdy np. 2 tygodniowe na właśnie takie turnusy terapeutyczne? Czy macie doświadczenia z takimi wyjazdami i czy możecie coś polecić? Z góry dziękuje za podpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, madziulek101 napisał:

W związku z powyższym rozmyślam nad wyjazdem na jakiś turnus terapeutyczny.. Nie chce rezygnować z pracy, ponieważ daje mi ona namiastkę normalności. W związku z powyższym, czy znacie może jakieś ośrodki które oferują wyjazdy np. 2 tygodniowe na właśnie takie turnusy terapeutyczne? 

2 tygodnie to nie terapia. Nawet nie ma takich ośrodków.

Ja byłam na oddziale terapeutycznym w Warszawie i te 3 miesiące to jest minimum. Tam przez 2 tygodnie to masz czas na adaptacje z oddziałem, a nie terapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, madziulek101 napisał:

okej, może źle się wyraziłam. Myślę po prostu o wyjeździe gdzie mogłabym spędzić czas z osobami z podobnymi zaburzeniami pod opieką psychoterapeutów. Wiem, że to nie terapia która da długofalowe skutki. 

Nie ma takich ośrodków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×