Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed byciem osoba molestującą dziecko


AgnieszkaAW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystki  .

Moja nerwica zaczęła się od lęku przed schizofrenia.  Potem przyszło gorsze pedofilia, ale teraz już nie wyrabiam, bo zaczęłam bać się sprawdzania w tej nerwicy. Wpadła mi myśl do głowy, że nie mogę być pedofilem, bo taka osoba to ma satysfakcję z tego i jest w stanie mieć orgazm. I wtedy kolejna myśl, a skąd ja mam wiedzieć, że miałabym skoro nigdy tego nie robiłam.  W dużym stresie wyobrażałam sobie takie sytuacje, że dotykam się gdzieś w miejscach intymnych rączķą  dziecka, żeby sprawdzić co ja czuje przy takiej myśli, czy naprawdę jestem w stanie się tak sprawdzić.  I tu znowu wyrzuty sumienia, że tak myślę,  a skoro sprawdzam się myślą w lęku to pewnie jestem zdolna do czynu, tak jak są osoby co czują przymus mycia rąk. Nie wiem co mam myśleć.  Z jednej strony wiem, że pedofilem nie jestem, ale czytałam w Internecie, że osoby molestujące dzieci nie zawsze mają stwierdzoną pedofilię.... Proszę pomóżcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj Jakąś Książkę O ZABURZENIACH Obsesyjno-kompulsywnych, w której są podane metody leczenia tychże zaburzeń. Na Przykład Książka Pani Anity Bryńskiej. jeśli książka nie pomoże, to udaj się na terapię poznawczo - behawioralną celem eliminacji tych natrętnych myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie masz żadnej pedofilii, tylko nerwicę. Przy nerwicy można sobie wmówić wszystko. Te myśli o dotykaniu miejsc intymnych rączką dziecka to natrętne myśli mające na celu sprawdzić, czy odczuwasz przyjemność seksualną. Nie jesteś zdolna do czynu, skoro się tego boisz i odczuwasz lęk, że nawet myślisz w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×