Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Pw1: "Lubię Twój zielony nick. Ja też jestem zielona w tych sprawach"

Pw2: "Zzieleniałam z zazdrości, gdy dowiedziałam się, że mimo mojej kampanii to elo a nie ja została miss forum, ale liczę, że jeszcze jakoś się dogadamy. If you know what i mean."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam, że ekstrakt z ukraińskiego papierosa zapodany strzykawką doodbytniczo klypie. Trochę mnie mdliło, ale w głowie fajnie się kręciło i przyjemna zmuła.

Pozdrawiam, miłej niedzieli.

 

PS: jakaś gulka mi się tam robi, chyba dam se spokój na jakiś czas :/. Oby to nie rak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem, przecież tutaj ludzie naprawdę w różnym stanie psychicznym trafiają, a wy jeszcze jaja sobie robicie i dobijacie wszystkich zamiast wesprzeć. Nie wiem, co tu robią jakieś "pindy" na tym forum, czy to jest aż takie zabawne dobijać ludzie, którzy są w potencjalnej rozsypce psychicznej. Dziwne to wszystko, nawet trollowanie powinno mieć jakieś granice przyzwoitości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczko widzę że nadal masz jakieś mniej lub bardziej uzasadnione zastrzeżenia do mojej bytności na forum. Powiem Ci w tajemnicy, że możesz kliknąć magiczny przycisk i wtedy przestaniesz widzieć moje posty, a tym samym część Twoich kłopotów zniknie :)

Nie widzę osobiście niczego złego w robieniu sobie jaj z tej jednej konkretnej osoby, Ty masz inne zdanie więc postępuj zgodnie ze swoim sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę osobiście niczego złego w robieniu sobie jaj z tej jednej konkretnej osoby, Ty masz inne zdanie więc postępuj zgodnie ze swoim sumieniem.

 

może Ty nie widzisz niczego złego , ale robienie sobie jaj z kogoś to wielkie przegięcie .

Jestes taki bolek to rób sobie jaja z innych w realu , a nie na publicznym Forum , bo Ono nie po to zostało stworzone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×