Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

PsychoANAL kto mi zabroni w niedzielny poranek pisać sobie na forum? Reszta w kościele to nie mam z kim pisać :)

Nikt nie zabroni, ew. administratorzy bądź ciężki los, który by ściągnął na Ciebie śmierć lub niemożność na forum pisania. I ja nie zamierzam, tak tu tylko przelotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pjerdolę, jaka fala nienawiści na foro dziś, przyznam, że nawet ja nie ogarniam jej swoim małym trollująco-hejtującym móżdżkiem :) Araszy trzeba zabrać komputer, powinna przypomnieć sobie o tym, że to za oknem dzieje się prawdziwy świat, zanim zrobi sobie w końcu jakąś krzywdę tym forum... ludzie potrzebują igrzysk, więc będzie nam wszystkim smutno/nudno, ale taka nagonka na jedną osobę jest czymś bardzo niesympatycznym i może mieć opłakane konsekwencje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow napisał(a):

jAraszy trzeba zabrać komputer, powinna przypomnieć sobie o tym, że to za oknem dzieje się prawdziwy świat, zanim zrobi sobie w końcu jakąś krzywdę tym forum...

 

Z tym to sie zgodzę

 

 

o jaka szczerze zatroskana jesteś o Araszkę . :shock:

Może o swoich niedojebach mózgówych opowiesz , bo pewnie masz kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow napisał(a):

jAraszy trzeba zabrać komputer, powinna przypomnieć sobie o tym, że to za oknem dzieje się prawdziwy świat, zanim zrobi sobie w końcu jakąś krzywdę tym forum...

 

Z tym to sie zgodzę

 

 

o jaka szczertze zatroskana jesteś o Araszkę . :shock:

Może o swoich niedojebach mózgówych opowiesz , bo pewnie masz kilka

Oj Kaleb :D Kiedyś to bym ostro zareagowała, ale teraz to mi sie śmiać chce :D Chłopie jeteś 20 lat starszy ode mnie, a takie durnoty sypiesz ;)

Jadę na zakupy ludziska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, a ty co soba reprezentujesz ze innym wypominasz ? moze mam przypomniec twoje teksty i historie milosne ????

 

źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum psychologiczne. Nie forum psychospołeczne. Nie ma w wielu wypowiedziach starań dążenia do empatii, wyrozumiałości, wiele opiera się na złości. Ludziom brakuje dystansu do samych siebie albo szukają rozrywki. No tak, to świetna rozrywka - psychiczno wjeżdżająca.

 

Więcej podobnej rozrywki znajdziecie w gimnazjum.

 

Jeśli szukacie czegoś wyższego to może czas spędzić dłuższy czas w psychiatryku. Izolacja też uczy.

 

Zasady:

nie ma poufałości publicznie.

 

Dwa - forum nie służy do robienia dobrze swojemu ego.

 

Trzy - burdel wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×