Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotnosc w niemczech....


VVenus

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, VVenus napisał:

pewnie juz tu nie zagladasz wiec daruje sobie tytul tej ksiazki ktora juz w sumie przeczytalam

 

Zaglądam i pamiętam :), więc będzie mi miło jak napiszesz tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, VVenus napisał:

Sama zdecyduj czy to cos dla Ciebie   ...    ja teraz szukam kolejnej ciekawej kasiazki do poczytania moze Ty mi cos polecisz ?

Jak mnie oznaczysz w komentarzu to przynajmniej dostanę powiadomienia 🙂 i będę miała możliwość szybciej odpowiedzieć

Książka brzmi ciekawie, hm.. zapisałam sobie tytuł. Jak gdzie mi się napatoczy to przeczytam. Lubię mieć tak w gotowości listę ciekawych książek, nie muszę się w tedy zastanawiać aż tak po co sięgnąć i zastanawiać czy książka jest ciekawa.
Czytałam może serię Camilli Lackberg? mnie sie bardzo podobała, były książki, które spodobały mi się trochę bardziej i troche mniej, ale myślę, ze cała seria jest warta przeczytania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 10:22, Naatt napisał:

Jak mnie oznaczysz w komentarzu to przynajmniej dostanę powiadomienia 🙂 i będę miała możliwość szybciej odpowiedzieć

Książka brzmi ciekawie, hm.. zapisałam sobie tytuł. Jak gdzie mi się napatoczy to przeczytam. Lubię mieć tak w gotowości listę ciekawych książek, nie muszę się w tedy zastanawiać aż tak po co sięgnąć i zastanawiać czy książka jest ciekawa.
Czytałam może serię Camilli Lackberg? mnie sie bardzo podobała, były książki, które spodobały mi się trochę bardziej i troche mniej, ale myślę, ze cała seria jest warta przeczytania. 

Wiesz nie za bardzo wiem jak to sie robi by kogos oznaczyc ?

 

A masz moze jakis konkretny tytul do polecenia  ciekawej ksiazki ? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 12:40, VVenus napisał:

A masz moze jakis konkretny tytul do polecenia  ciekawej ksiazki ?

To jest seria o małżeństw z malej, szwedzkiej miejscowości. Każda książka jest o czymś innym, ale przewijają się przez całą serię różne problemy rodzinne.

Jakbym jednak mogła wybrać moją ulubioną książkę z tej serii to byłby to "Niemiecki bękart" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

samotnosc depresja nerwica trauma z dziecinstwa szczegolnie lata szkolne... zal do ludzi szczegolnie mezczyzn ze nie dadza mi szansy jestem odrazu skreslana badz niezauwazona... wrzucana do wora oceniana po pozorach wmawianie mi ze i tak nie umiem nie dam rady nie nadaje sie... desperacja dno nuda i beznadzieja osamotnienie zadnych znajomych zadnego zycia towarzyskiego i zadnej pracy  spanie do poludnia brak celu i pomyslu na siebie i dalsze zycie ... alkohol pilam kiedys duzo teraz prawie wcale bo juz nawet on mnie nie bawi wrecz obrzydl mi i tak sama z siebie przestalam oby na zawsze... jestem przypadkiem beznadziejnym raczej brzydka skoro nikt mnie nie podrywa ani nie chce poznac ani sie umowic... spie cale dnie nie wychodze w ogole z domu gnije w pokoju nawet jak jest ladna pogoda nic mnie nie cieszy sukcesy innych mnie doluja bo ja nic nie osiagnelam i rycze co noc i dlawie sie smutkiem i lzami.......  przegralam zycie.... brakuje mi wsparcia pociechy wskazowki pomocy przyjaciela.... 

 

 

 

Czy myslicie ze taka osoba ma szanse na zwiazek przyjazn normalne zycie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×