Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zły sen stał się faktem


ineedhelp

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry..

Nie daje rady więc musiałem tu napisać.. 

Mam nerwicę lękową oraz natręctwa .. również myśli ktore sprawiaja ze wmawiam sobie rzeczy ktorych nie ma, ze mnie ktos chce uszukac, wykorzystać..i zarazić chorobą..

Niestety dwa dni temu dowiedziałem się, że jestem chory..i to nie jest wymysł już a badania krwi , specjalistyczne. Wykryto u mnie wirusa HCV. Aktualnie już będę zaczynał leczenie pewnie od przyszłego tygodnia. Nie wiem w jakim stanie jest konkretnie moje zdrowie. Wynik badań wskazują niewielkie zmiany...podniesiona odrobinę bilirubina (norma 0-1 , posiadam 1.6) , alt i ast - jeden odrobinę przekroczony, drugi jeszcze w normie, ale przy granicy. Wszystko zaczęło się od lata.. ale nie bede pisał szczegółów.. stres spowodował lęk o zdrowie i ze ktos mnie zaraził...przewlekly stres trwał 3 miesiace. Poszedłem przebadać się najpierw na HIV, wynik był ujemny. Nastepnie po 3 tygodniach zrobilem badania krwi.. morfologie , proby watrobe. Wyszły wyniki. zacząłem więc dalej szukac... trafiłem po skierowaniu mnie do poradni wzw. Tam badania wirusów. I stało się..  HBs - niereaktywny. HCV - Zareagował. Strasznie cholernie sie boje...trace siły, nie wiem co mam zrobic..wydaje mi sie ze juz wszystkie dolegliwosci mam..w tym raka.. potrzebuje z kimś być...porozmawiać...boje sie ze umrę :(((

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×