Skocz do zawartości
Nerwica.com

szalom alejchem


Gość Carica Milica

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2019 o 20:04, wiejskifilozof napisał:
W dniu 23.10.2019 o 20:04, wiejskifilozof napisał:

Pod Poitiers przegraliście.

 

 

 Wiejski , Ty też przegrałeś , ale z debilizmem, .

 Wątek jest założony przez Caricę Milicę względem przywitania się pod dłuższej przerwie nieobecności itd ,

 a Ty ( żeby nie powiedzieć "jak zwykle " ) gadasz od rzeczy , o jakiejś bitwie sprzed wielu wieków .

 Na swagora nieboga , jak Ci pałą przyje---ę !!!, to może sie ockiesz z tego letargu lewicowo -pogańskiego !!!! (-;

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carica Milica

Pod Poitiers przegrały wojska arabskie, a nie żydowskie. To tak na marginesie. :D  Arabowie witają się "salam alejkum".  

 

@Kalebx3 Gorliwy, bułgarskie morze, to taki słaby wakacyjny wybór według mnie. Nie trawię Morza Czarnego od strony Bułgarii. LRB ma się tam dalej świetnie. ;) Ale cieszę się, że ciągniesz do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Carica Milica napisał:

bułgarskie morze, to taki słaby wakacyjny wybór według mnie. Nie trawię Morza Czarnego od strony Bułgarii. LRB ma się tam dalej świetnie. ;) Ale cieszę się, że ciągniesz do przodu. 

 dziękuję Carica (-;

 Mi się bardzo podobało w Bułgarii , stokroc lepiej niż nad zapiżdziejawiajastym Bałtykiem .

 W Bułgarii codziennie była słoneczna pogoda , jedzenie super , pokoje extra itd ( ceny też możliwe do przełknięcia ) ,,, a jak mi było za słono nad Morzem Czarnym to miałem pod nosem basen ,,, 

https://www.google.com/search?q=ivana+Palace&oq=ivana+Palace&aqs=chrome..69i57j0l5.3293j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 poza tym dla mnie 6000 zł wyjebać na tydzień na 3 osoby to dużo ,,, dlatego trawię 

 

 LRB , co ten skrót oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carica Milica

@Kalebx3 Gorliwy, pogoda z pewnością lepsza, niż nad Bałtykiem. 🙂 Nie lubię typowych kurortów w Bułgarii- jakieś Złote Piaski, czy inne Słonecznie brzegi (plus, że z buta można sobie dojść do Nesebyru) mnie odrzucają. Wolę zdecydowanie miejscowości typu Bałczik, półwysep Kaliakra, chociaż i tak dużo ludzi. W Bułgarii najbardziej kocham góry- Starą Płaninę (pomieszkiwałam trochę w pięknym miecie położonym w tym paśmie) oraz Rodopy. 

LRB- Ludowa Republika Bułgarska. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica  , jak się tak dobrze znasz na LBR to lepiej powiedz gdzie można tanio , dobrze i długo ,ale tylko nad morzem , bo na chodzenie po górach jestem za stary , za leniwy w ogóle wolę obecnie plażę niż dymanie z plecakiem po wzniesieniach (-:

 Najważniejsze ,że zdrowie jest ,,,

 Trzymaj się , pozdrawiam.

 I czekam na jakieś lepsze miejscówki i namiary( tylko nie rodzinna bułgarska agroturystyka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 15:56, Carica Milica napisał:

Kalbixie, możesz w każdej, jak chce Ci się przeliczać. ;)

Carica , 

 https://www.wakacje.pl/hotele/bulgaria/koral-18733.html?gclid=EAIaIQobChMI25LSiM_g5gIVjOJ3Ch2AIwWYEAAYBCAAEgJFvvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

 14 dni dla 3 osób (2 dorosłych + 1 dziecko 13 lat )(ze śniadaniami + obiado kolacje) z samolotem w obie strony 4,600 zł z TUI .

 Poszło .Zaliczka wlepiona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 19:55, Carica Milica napisał:

spoko cena. ;) Do Bałcziku na wycieczkę się wybierzcie - rezydencja królowej Marii, przepiękny ogród botaniczny i fajna winiarnia. ;) 

 Cena spoko , ale sam już nie wiem jak w tej Bułgarii z zakażalnością Koronawirusem w wakacje będzie .

 Wylot 17 lipca , do 30 czerwca loty wstrzymane ,,, póżniej nie wiadomo co . Nawet jak otworzą granice , to jak to organizacyjnie ogarną Bułgarzy , bo mi się zbytnio nie uśmiecha na stołówkę w upale w maseczce brykać , a poza tym ludzie piszą ,że nie będzie otwartego bufetu tylko sam kelner będzie podawał posiłki . Nie wiadomo ile w tym prawdy ,,, z drugiej strony taki zmutowany różnymi nacjami wirus Covid 19 to może rozłożyć na amen ,,, a nawet jak nie na Amen to przynajmniej wypruć płuca . Czekam na decyzję rządu co do wylotów po 30 czerwca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carica Milica
24 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 Cena spoko , ale sam już nie wiem jak w tej Bułgarii z zakażalnością Koronawirusem w wakacje będzie .

 Wylot 17 lipca , do 30 czerwca loty wstrzymane ,,, póżniej nie wiadomo co . Nawet jak otworzą granice , to jak to organizacyjnie ogarną Bułgarzy , bo mi się zbytnio nie uśmiecha na stołówkę w upale w maseczce brykać , a poza tym ludzie piszą ,że nie będzie otwartego bufetu tylko sam kelner będzie podawał posiłki . Nie wiadomo ile w tym prawdy ,,, z drugiej strony taki zmutowany różnymi nacjami wirus Covid 19 to może rozłożyć na amen ,,, a nawet jak nie na Amen to przynajmniej wypruć płuca . Czekam na decyzję rządu co do wylotów po 30 czerwca .

 

Loty międzynarodowe ruszają od 16.06. - komunikat z dzisiaj.  ;) W Bułgarii chyba znieśli już obowiązek noszenia maseczek. Ponoć bufety też mają być i all inclusive normalnie funkcjonować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carica Milica

Nie doradzę Ci, czy masz lecieć. ;) 

Ile zaliczki wpłaciłeś? 

Z tym słońcem, to ponoć ściema. Patrz na to, co się dzieje w Brazylii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×