Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Carica Milica

szalom alejchem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim jeszcze raz!!! :D

W dniu 18.10.2019 o 19:52, needsomesleep napisał:

A to po arabsku ten tytuł? Bo jakoś znajomo brzmi. 

To po hebrajsku. 

W dniu 19.10.2019 o 12:57, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Witaj Carica ,

miło mi słyszeć ,że u Ciebie znaczna poprawa zdrowia i kondycji psychicznej (-;

,,,a pamiętasz jak było już żle u Ciebie , żeby nie zapeszać ,,, dlatego tym bardziej niesiesz NADZIEJĘ schorowanym ludziom szukającym pomocy .

Pozdrawiam.

Dzięki. 🙂 W grudniu, mam nadzieję, wybije rok remisji. Jak Ty sie trzymasz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.10.2019 o 06:55, Carica Milica napisał:

Jak Ty sie trzymasz?

ostatnio całkiem nieżle  ,,, prawie jak na wakacjach w Bułgarii ,,, tylko morza brak , kelnerów i plaży ,,, za to do apteki blisko (-:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.10.2019 o 20:04, wiejskifilozof napisał:
W dniu 23.10.2019 o 20:04, wiejskifilozof napisał:

Pod Poitiers przegraliście.

Wiejski , Ty też przegrałeś , ale z debilizmem, .

Wątek jest założony przez Caricę Milicę względem przywitania się pod dłuższej przerwie nieobecności itd ,

a Ty ( żeby nie powiedzieć "jak zwykle " ) gadasz od rzeczy , o jakiejś bitwie sprzed wielu wieków .

Na swagora nieboga , jak Ci pałą przyje---ę !!!, to może sie ockiesz z tego letargu lewicowo -pogańskiego !!!! (-;

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod Poitiers przegrały wojska arabskie, a nie żydowskie. To tak na marginesie. :D  Arabowie witają się "salam alejkum".  

@Kalebx3 Gorliwy, bułgarskie morze, to taki słaby wakacyjny wybór według mnie. Nie trawię Morza Czarnego od strony Bułgarii. LRB ma się tam dalej świetnie. ;) Ale cieszę się, że ciągniesz do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj koleżanko. Fajnie, że się dobrze czujesz. Zazdroszczę wiedzy z posta powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Carica Milica napisał:

bułgarskie morze, to taki słaby wakacyjny wybór według mnie. Nie trawię Morza Czarnego od strony Bułgarii. LRB ma się tam dalej świetnie. ;) Ale cieszę się, że ciągniesz do przodu. 

dziękuję Carica (-;

Mi się bardzo podobało w Bułgarii , stokroc lepiej niż nad zapiżdziejawiajastym Bałtykiem .

W Bułgarii codziennie była słoneczna pogoda , jedzenie super , pokoje extra itd ( ceny też możliwe do przełknięcia ) ,,, a jak mi było za słono nad Morzem Czarnym to miałem pod nosem basen ,,, 

https://www.google.com/search?q=ivana+Palace&oq=ivana+Palace&aqs=chrome..69i57j0l5.3293j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

poza tym dla mnie 6000 zł wyjebać na tydzień na 3 osoby to dużo ,,, dlatego trawię 

LRB , co ten skrót oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kalebx3 Gorliwy, pogoda z pewnością lepsza, niż nad Bałtykiem. 🙂 Nie lubię typowych kurortów w Bułgarii- jakieś Złote Piaski, czy inne Słonecznie brzegi (plus, że z buta można sobie dojść do Nesebyru) mnie odrzucają. Wolę zdecydowanie miejscowości typu Bałczik, półwysep Kaliakra, chociaż i tak dużo ludzi. W Bułgarii najbardziej kocham góry- Starą Płaninę (pomieszkiwałam trochę w pięknym miecie położonym w tym paśmie) oraz Rodopy. 

LRB- Ludowa Republika Bułgarska. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carica  , jak się tak dobrze znasz na LBR to lepiej powiedz gdzie można tanio , dobrze i długo ,ale tylko nad morzem , bo na chodzenie po górach jestem za stary , za leniwy w ogóle wolę obecnie plażę niż dymanie z plecakiem po wzniesieniach (-:

Najważniejsze ,że zdrowie jest ,,,

Trzymaj się , pozdrawiam.

I czekam na jakieś lepsze miejscówki i namiary( tylko nie rodzinna bułgarska agroturystyka )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 29.10.2019 o 14:58, Carica Milica napisał:

@Kalebx3 Gorliwy, a ile chcesz wydać na takie wakacje? 

Carica , mam podać w lewach , euro czy w złotówkach ?

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi