Skocz do zawartości
Nerwica.com

SPOSÓB NA NERWICE/DEPRESJE


Szymon1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się podzielić z Wami moim odkryciem. Otóż na nerwicę cierpię od 13 roku życia z przerwami oczywiście. Jako, że boje się wszelakich antydepresantów i innych psychotropów, postanowiłem poszukać czegoś mniej szkodliwego. Wyczytałem o dziurawcu i powiem Wam, że faktycznie pomaga! Niweluje stany lękowe i stopniowo poprawia nastrój. Herbatę sobie darujcie. Stosuje tabletki, które kosztują niespełna 8zl firmy Hyperherba, 20szt. 1 tabletka 3x dziennie. Efekt widać już 2 dnia, ale jak pisałem poprawa następuje stopniowo, także trzeba brać sumiennie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że dziurawiec ma podobną skuteczność co antydepresanty przy czym żadnych skutków ubocznych, także warto rozważyć stosowanie. Mnie pomaga, czuję się w końcu sobą. Nie mam już derealizacji, depersonalizacji, ataków paniki i z każdym dniem myślę pozytywniej. Jedynym minusem suplementacji jest lekka suchość w ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie.
Czy nadal przyjmujesz dziurawiec? Jeśli tak, to jak efekty i jeśli nie, to też miło będzie przeczytać opinię - dlaczego. 
Ja własnie zarzuciłem pierwszą tabletkę 330mg , w miarę postępów napiszę, czy w ogóle cokolwiek działa.
Aha, mam zaburzenia lękowo-depresyjne, więc dziurawiec u mnie wjechał właśnie z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje też coś takiego jak siła sugestii, tym bardziej, że efekt odczułeś już drugiego dnia..chcesz usilnie wierzyć, że dziurawiec zdziała cuda i tak jest, organizm ludzki to skomplikowana maszyna ;)

 

Ja po około 10 latach Nerwicy/depresji nauczyłem się z tym żyć, jakieś zakłucie (nerwoból) czy podobne animozje, jakiś lęk, to zaczynałem podświadomie wmawiać organizmowi - spokojnie, to tylko nerwica (daj sobie spokój - odczep się ode mnie), siłą sugestii zlikwidowałem całkowicie częstoskurcz napadowy i potrafię kontrolować puls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę dziurawiec już od prawie miesiąca i jedyne, co na te chwile mogę powiedzieć na pewno to to, że jestem spokojniejszy. Czy nastrój mam lepszy, ciężko powiedzieć. Dalej jednak odczuwam niepokój, czasem z silniejszym natężeniem, ale nie jest on tak dokuczliwy jak przed braniem dziurawca. Dalej kontynuuje przygodę z dziurawcem, zobaczymy jak będzie po dwóch miesiącach. 

Jednak już teraz z całą pewnością mogę stwierdzić, że jeśli ktoś ma poważne objawy somatyczne, to leków psychotropowoych to na pewno nie zastąpi. Raczej dla osób, które są w stanie funkcjonować bez leków. 

 

Jeszcze jedno - pierwszy tydzień to ostry rozstroj żołądka, więc uwaga 😂

Edytowane przez Masego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×