Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam ,proszę o pomoc czy to napewno nerwica?


sylwiasylwia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 33 lata, zdiagnozowana nerwica  w wieku 15 lat, ale wtedy tylko ataki paniki,poza tym czułam się w miare dobrze, od okolo 4 lat,czuje sie fatalnie    .biore anafranil, rok temu  bylo troche lepiej teraz znów żle.     MAm też hahsimoto .Moje objawy to zatykanie uszu,uczucie omdlewania,zmeczenie,sennosc, jakby otępienie, i tak całe dnie, lęk powoduja te objawy u mnie, miałam mordercze myśli że kogos zabijam ale pokonałam je, ataki paniki mam jak jade gdzies daleko albo jak mnie dopada to samopoczucie, w głwoie jakby otępienie, oszołomienie,uczucie że zemdleje. czuje jak żyły mi nabrzmiewaja .oddychanie jakbym ledwo miała siły brac nastepny oddech to najwazniejsze ma ktpoś tak codziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało informacji. jesteś stale pod opieką psychiatry skoro bierzesz leki? One powinny pomóc. Bywają oczywiście gorsze dni nawet na lekach, ale powinny one być sporadyczne. Skoro u Ciebie to problem codzienny, to proponuję udać się do lekarza i może poprosić o zmianę leku. Mieszkasz w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×