Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica?/pomocy, mam 17 lat


Sarczin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Mam 17 lat i podejrzewam u siebie nerwicę. 
Wszystko zaczęło się rok temu, w sierpniu. Razem z chłopakiem oglądałam film, dokładnie "Love". Nagle poczułam silny lęk na myśl, że ja tak chyba nie kocham mojego chlopaka, a skoro nie kocham w taki sposób to nie kocham wcale. Miałam atak paniki. Najgorsze to że wiedziałam że go kocham a mimo to uważałam że skoro tak pomyślałam to go nie kocham. Trzymało mnie dwa dni, przeszło. Później wyjechalam do szkoły z internatem.W listopadzie miała miejsce kolejka akcja. Potem spokój aż do ferii. W ferie płakałam całe dnie, kilkakrotnie zerwalam. Dopadaly mnie myśli " nie kocham go, Jest dzieckiem, jest niższy ode mnie". Wszystko klnczylo się ogromnymi atakami paniki, krzykami, płaczem. Nie byłam byłam w stanie się skupić, rano nie umiałam nic zjeść. Przeszło..aż do powrotu do szkoły. Zdenerwowanlam się przechodzac obok dosc znanego w szkole chłopaka i od razu " skoro się zdenerwowalas to ci sie pdoba. Miałam przez dwa tygodnie zawroty głowy, płakałam codziennie, miałam ataki paniki. Dodatkowo myśli " kiedyś umrę". Szukając informacji o natretnych myślach trafiłam na nerwicę. Zaczęłam ja u siebie podejrzewać. Początkowo uważałam że jej nie mam. Ale z czasem objawy pasowały. Zaczęłam stosować metody na nerwicę, medytowalam i powtarzałem sobie ze to tylko myśl. Skoro wiem że Jet inaczej to tak Jet. Przeszło. 
Ale od tego czasu coagle potrafią męczyć myśli. Już słabiej bo nauczyłam się sobie z nimi radzić. Ostatnio miałam dość silny atak paniki. Może to głupie ale czułam ze mam krzywo prawe ramiączko stanika przez co krzyczalam chlopakwi żeby mi pomógł, zabrał fo, nie umiałam się ruszyć, ciężko było mi oddychać, płakałam a serce Bilło jak szalone. 

Dzien pozniej nie moglam zalozyc buta bo czulam jakbym nie mogla ruszyc palcami a moglam.

Od pewnego czasu rano piję rumianek zebym mogla spokojnie zjesc sniadanie bez zacisnietego żołądka.
Ostatnie myśli to
- czy nie czuję się chlopakiem
-czy mój chłopak nie Jest dzieckiem
-czy z chlopakiem nie wygladamy jak rodzenstwo
-wmawia sobie nerwicę
-udaje te objawy
-jestem z chlopakiem bo sie boje by sama, bo nie mialabym z kim spedzac czasu
Itd. Dużo moich myśli związanych jest z moim chłopakiem. Zanim ktoś napiszę ze go nie kocham to od azu mówię ze kocham go bardzo, wiele razem przeszliśmy . Pomimo wielu okazji do zerwania wciąż z nim jestem bo go kocham.
Więc...czy to jest nerwica?
Ps. Aplikacja "nerwus" pokazuje mi ze tak
Pps.często budzę się w nocy z koloczacym sercem, zdazalo mi di czuc derealizacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×