Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


Klaudynka777

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka jestem nowa tu jeszcze nie bardzo rozumiem co i jak ale może mi wybaczycie😊 a więc tak zacznę od tego ze 2 lata temu chorowalam na nerwice po pomocy psychologa i miesięcznej kuracji lekami wszystko odeszlo dwa lata spokoju było czyli da się jeżeli się chce każdy z nas wie ze to trudne ale trzeba myslec pozytywnie  inni żyją normalnie dlaczego my nie możemy przecież to tylko nasze myśli. No i wrocilo od dwóch tygodni miałam objawy teraz trzy dni jest dobrze jeszcze dopadla mnie choroba. Jak to się mówi chora dusza chore ciało.  Nie poddawaj my się każdy ma cos za uszami słabe dzieciństwo alkoholizm w rodzinie dużo przypadłości ale na każdy problem jest sposób Bóg powiedział masz prawo wyboru To TY DECYDUJESZ NIKT INNY i ja osobiście tego się trzymam. Może ktoś włączy jak Ja z tym umysłem. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo tego się trzymam nie jest łatwo każdy z nas z czymś się zmaga ale zaglebiac się w smutku nie jest dobrze. Staram się nie myśleć o skutkach tej choroby. Kiedyś przez całe dzuecinstwo zmalała się z fobia społeczna w tam tych czasach nie było to nikomu znane. Byłam grzecznym dzieckiedy lecz nie chodziłam do szkoły z obawy ze znowu mi cos nie wyjdzie aż w wieku 17 lat grozil mi dom dziecka nie za jakieś wybryki czy coś tylko problem był na podlozu nie spelniania obowiazku szkolnego. Niestety każdy ma cos co go najbardziej lub mniej stresuje. Dzisiaj myślę że tak musiało być. Uważam że ta choroba pozwoliła mi na prawdę cieszyć się życiem mam synka 4 letniego który jest Aniołkiem. Gdyby nie on nie wyszla bym z tego co prawda teraz jest lekki na wrót ale nie poddaje się będzie dobrze a te dwa lata bez choroby były najpiękniejsze jakie mogłam mieć w końcu poznalam siebie  to co mnie cieszy fobia zniknęła jesteśmy tylko ludźmi każdy robi zakupy każdy idzie załatwić sprawy każdy coś robi. Z tym ze my nic nie musimy MY MOŻEMY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety jest trochę gorzej acz kolwiek przez dwa lata było świetnie nawet teraz patrząc na to byłam tak uśmiechnięta i pogodna jak nigdy a wręcz np. Gdy jechalam taxi sama zaczepialam Pana by prowadzić jakaś rozmowę. Wręcz wszystkie objawy minęły a trwało to jakieś 15 lat teraz niestety jest troszkę słabo ale to przez leki ale to wszystko przejdzie to tylko nasze myśli nakrętek każą nam mieć jakieś dolegliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety jest trochę gorzej acz kolwiek przez dwa lata było świetnie nawet teraz patrząc na to byłam tak uśmiechnięta i pogodna jak nigdy a wręcz np. Gdy jechalam taxi sama zaczepialam Pana by prowadzić jakaś rozmowę. Wręcz wszystkie objawy minęły a trwało to jakieś 15 lat teraz niestety jest troszkę słabo ale to przez lęki ale to wszystko przejdzie to tylko nasze myśli natretne każą nam mieć jakieś dolegliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×