Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem wrakiem człowieka


maszynistazgnatem

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy pamiętam nie moge sobie znalezć dziewczyny  .Mam 26 lat i bylem tylko raz w związku pare miesięcy Nie wiem co jest tego skutkiem.Ostatnio wszystko się posypało , bo wydałem moje pieniądze na jakieś glupoty. Mój brat sobie kogoś znalazł a  ja ciągle jestem sam .Chciałbym poznać osobę z którą mógłbym popisać w wolnym czasie o wszystkim i o niczym ale w internecie trudno o takie osoby.Ciągle czuje smutek i ból że jestem sam.Mam prace ,potrafie o siebie zadbać ,potrafie sie wyluzować czymś się zająć ale teraz tak na prawde nic nie mogę .,NIe mogę normalnie funkcjonować ,żyć ,jeść ,pić ...no jedynie alkohol.Jedyne co moge teraz to w miare pracować i pić alkohol potem . no i brać leki na spanie .     Chciałbym znalezc osobę z którą mogłbym popisać w wolnym czasie , jeśli ktoś mialby ochotę to proszę do mnie napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo, ja też właśnie nie mogę spać, wmawiam sobie wyrostek robaczkowy od dwóch godzin. Wczoraj miałem cały dzień ból brzucha, zawał podczas biegania i ból głowy na koniec dnia. Poznasz taka osobę na pewno w najmniej oczekiwanym momencie. Ja swoją żonę poznałem kilka lat temu na sylwestra którego nie chciałem iść przez moją nerwice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×