Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

ćwierćinteligenty jak marwile i inne kalebxy wciąż się fapują w tych samych wątkach,

A co Ci do tego Pinda , gdzie ja się "fapuję " ( co to za słowo w ogóle , jakieś wieśniackie odzywki ) i w jakich wątkach . Ty się na siebie patrz , inteligentna .I pisz po polsku , bo ja nie rozumiem po angielsku i wcale nie muszę rozumieć , bo to jest polskie Forum .

Będę pisał gdzie mi się podoba i co mi się podoba , a jak Tobie sie to nie podoba co piszę to masz problem do omówienia ze swoim czarodziejem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, ja jestem ich wyznawcą i mam nadzieję, że doczekają się rejestracji. Skoro katolicy mogą, to oni też powinni móc.

 

Tymczasem, jeśli ktoś jest z Koszalina i ma tornister, to może się zgłosić do jednej z tamtejszych szkół podstawowych.

 

10454284_10204777132177068_6006808471035988677_n.jpg?oh=51eedbff6571e47f5232170f1c5a5062&oe=56753120

 

Zawsze lubiłem swój tornister, w sumie to chciałbym, żeby poszedł do nieba. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, ja jestem ich wyznawcą i mam nadzieję, że doczekają się rejestracji. Skoro katolicy mogą, to oni też powinni móc.

Heh, na osławionym facebook'u wpisałam w miejsce poglądów religijnych "pastafarianizm", bo bardzo im swego czasu kibicowałam w dążeniu do możliwości funkcjonowania jako legalne wyznanie ;) Potem moje zainteresowanie tematem zmalało, acz uważam, że idea zamanifestowania niedorzeczności religijnych schematów i dogmatów była pierwszorzędnym pomysłem.

 

 

Zawsze lubiłem swój tornister, w sumie to chciałbym, żeby poszedł do nieba. :roll:

Mój na pewno poszedł, bo był poświęcony :D Taki różowy z dinozaurem - nie cierpiałam go, ale dobrze mu życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że wierzący to po prostu skończeni idioci. Obrażacie ten świat i jego piękno swoją obecnością, swoim zakłamaniem, płytkim rozumowaniem. Naprawdę myślałem, że wy sobie robicie jaja, że się podkładacie.

Chyba jedyny kompetentny do takich rozmów jest jetodik.

 

Ja zawsze pytam wierzących, dlaczego ich wiara jest najichsza i najprawdziwsza. Dlaczego ja nie mogę wierzyć w Paprykę i z tą wiarą zdechnąć? Wg. was pójdę do piekła. Ostatnie i najważniejsze, poprzedzając argument o tolerancji (który skazuje was na przeinaczanie własnej wiary) nie chodzi mi o jakąś tam wolność wyboru, tylko żebyście mi wyjaśnili, jaki to w ogóle ma sens. Nawet ten Latający Potwór Spaghetti, tak oczywista satyra, taka prosta wiadomość: Wiara to coś, co ludzie sobie wymyślili, można wierzyć we wszystko, tylko po co?

 

Sądzę, że wy się po prostu boicie, sami sobie wydłubujecie oczy. Dlaczego nie uwolnicie prawdziwej natury, nie pozbędziecie się tego fałszywego tworu, jakim jest religia?

 

"Trees are the ultimate nihilists. They recognize reality and their powerlessness in it. They see no point in bloviation, neurosis, dualistic religion or morality. They simply grow toward the sunlight and do the best they can. When death comes, they accept it. For all we know, they are more intelligent than us. They are spiritually perfect beings that recycle carbon dioxide into oxygen, enrich the soil, provide food and shelter to many species, and basically keep giving and ask nothing in return."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, inaczej, zakładając, że religia jest dla człowieka naturalna tak jak jego mechanizmy obronne, jeśli chcesz zakładać, że jest nad toba jakiś wszechmogący ziomek, bo inaczej nie potrafisz, jesteś na to za słaby, źle ci z tym, że jesteś skazany głównie na siebie, to dlaczego nie ewoluujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, ale do czego Ty dążysz - drążysz ?

Chcesz mnie przekonac ,że nie mam racji ,że Boga nie ma , bo go nie spotkałeś . To jest twoja opowieść .

Moja jest inna .

Nie wiem ,czy religia jest naturalna , czy nienaturalna , czy jeszcze inaczej . Ja już jestem poza tymi pytaniami .Silny ,słaby jakie to ma znaczenie ? Kocham Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Do Niego wołam co dzień o Zbawienie i Pomoc .Z modlitwą przychodzi wszystko dobre .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, Kalebx3 - zaraz zaczniecie skakać sobie do gardeł.

Jeden jest wierzący, drugi nie - i co z tego? Gdyby wszyscy opowiadali się za tym samym, na świecie byłoby strasznie nudno i niepotrzebne byłyby takie fora jak to.

Skoro Kalebx3 widzi sens i pociechę w modlitwie, po co dewaluować wyznawane przez niego wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci do tego Pinda , gdzie ja się "fapuję " ( co to za słowo w ogóle , jakieś wieśniackie odzywki ) i w jakich wątkach . Ty się na siebie patrz , inteligentna .I pisz po polsku , bo ja nie rozumiem po angielsku i wcale nie muszę rozumieć , bo to jest polskie Forum .

Będę pisał gdzie mi się podoba i co mi się podoba , a jak Tobie sie to nie podoba co piszę to masz problem do omówienia ze swoim czarodziejem .

o ile wiem, nie żyję w państwie teokratycznym i tak jak ty możesz pisać gdzie chcesz na owym, jakże celnie i bystrze zauważyłeś, polskim forum, tak ja mogę się wyśmiewać z kogo chcę, co właśnie czynię, ograniczony fapciu :)

bez odzewu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę się wyśmiewać z kogo chcę, co właśnie czynię, ograniczony fapciu :)

bez odzewu! :)

A ja mogę się odezwać?

Dla Ciebie Kalebx3 jest ograniczony, bo wierzy w coś, w co Ty nie wierzysz. Naprawdę uważasz, że to powód do wyśmiania i obrażania go? To by wskazywało na Twoje ograniczenie, bo uznajesz za słuszne tylko i wyłącznie własne poglądy, nie biorąc pod uwagę różnych opcji, z których korzystają inni.

Jesteś w stanie udowodnić, że wiara nie ma żadnego sensu? Pewnie nie, ale ograniczeni ludzie nie potrzebują argumentować swoich teorii.

 

Napinasz się jak facet z Twojego avataru i kozaczysz obrażając ludzi w internecie. Kozak w necie, pinda w świecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, albo się uspokoicie, albo zacznę blokować dostęp do działu. Dyskutować można bez agresji i albo to do Was dotrze, albo nie będziecie mogli w ogóle nic tutaj napisać.

 

Staję murem za pokornym Użytkownikiem Kalebx3 - obrażano go i wyśmiewano, to się biedak obronił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ćwierćinteligenty jak marwile i inne kalebxy wciąż się fapują w tych samych wątkach,

get a real life dudes!

 

Chyba ćwiercinteligenci. faux pas ...Fapujesz?

Podskakuj, podskakuj, to pukniesz ciemieniem w dno naszego poziomu.

Mimo to też jesteś stworzeniem Bożym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×