Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nazwać kogoś idiotą czy słabym to nie obraza.

 

http://lmgtfy.com/?q=are+believers+less+inteligent

 

To mnie bardzo ciekawi, bo z niektórych to się rzeczywiście wylewa. Jakbym miał wszystkich idiotów wyzywać od idiotów, to nie miałbym czasu na nic innego, a dostrzegam tu pewien schemat.

 

Taaa, "idiota" to komplement wręcz.

Ciężko Ci pewnie wśród nas, idiotów, za których trzeba nawet wujka google używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nazwać kogoś idiotą czy słabym to nie obraza.

 

http://lmgtfy.com/?q=are+believers+less+inteligent

 

To mnie bardzo ciekawi, bo z niektórych to się rzeczywiście wylewa. Jakbym miał wszystkich idiotów wyzywać od idiotów, to nie miałbym czasu na nic innego, a dostrzegam tu pewien schemat.

 

Taaa, "idiota" to komplement wręcz.

Ciężko Ci pewnie wśród nas, idiotów, za których trzeba nawet wujka google używać.

 

 

Kiedy nazywam kogoś idiotą, stwierdzam fakt. Wszystkich tak nie nazwałem, a lmgtfy użyłem, bo tak, a nie dlatego, bo ciężko wam użyć google. Artykułów jest ogrom, więc pokazałem wszystkie. Nie ufam im, ale jednak uważam, że coś w tym jest.

 

TruchłoBoga, mowa tylko o wszechświecie.

 

A jest coś oprócz wszechświata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a nie przyszło Ci do głowy, że tak interpretując rzeczywistość, to niemal wszystko można ze sobą połączyć? Owszem, (wszech)świat składa się z cząstek elementarnych, ale żeby odnosić to do tego, że Bóg stwierdził, iż prochem jesteś i w proch się obrócisz, to trzeba mieć 1) fantazję, 2) parcie na kasę, 3) krew przesączoną substancjami psychoaktywnymi itp.?

 

Do mnie nie trafia po prostu szukanie na siłę dowodów na powiązanie nauki z baśniami, bo to jakby deprecjonuje tę pierwszą. A nauka, przynajmniej dla mnie, jest o wiele ciekawsza niż wiara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nazywam kogoś idiotą, stwierdzam fakt. Wszystkich tak nie nazwałem, a lmgtfy użyłem, bo tak, a nie dlatego, bo ciężko wam użyć google. Artykułów jest ogrom, więc pokazałem wszystkie. Nie ufam im, ale jednak uważam, że coś w tym jest.

 

http://sjp.pl/idiotyzm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_znacznym

 

Zastanów się, zanim kogoś nazwiesz idiotą, bo Ciebie też można tak postrzegać.

 

Jakoś bonsai ma podobne do Twoich poglądy i nie bluzga na nikogo przestawiając swoje racje. Można? Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nazywam kogoś idiotą, stwierdzam fakt. Wszystkich tak nie nazwałem, a lmgtfy użyłem, bo tak, a nie dlatego, bo ciężko wam użyć google. Artykułów jest ogrom, więc pokazałem wszystkie. Nie ufam im, ale jednak uważam, że coś w tym jest.

 

http://sjp.pl/idiotyzm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_znacznym

 

Zastanów się, zanim kogoś nazwiesz idiotą, bo Ciebie też można tak postrzegać.

 

Jakoś bonsai ma podobne do Twoich poglądy i nie bluzga na nikogo przestawiając swoje racje. Można? Można.

 

2. głupota, bezmyślność czegoś; tępota, bezmyślność, idioctwo;

 

Będziesz się teraz czepiać słowek i sugerować, że mam coś do niepełnosprawnych? Słabe.

 

Ja mogę dyskutować jak przystało, ale jeśli druga strona czyli poziom, czyli np. już wspominałem, że chociażby z jetodikiem, a tych dwóch typów.. po zachowaniu można wywnioskować, że jest problem. Jeśli tego nie widzisz, to po prostu przysłoniła ci oczy jakaś poprawność, bo ja jestem ten co się czepia, a ci się tylko bronią. Mają nawet prawo do wjeżdżania na inne religie i do zapominania o miłości do bliźniego. Heh.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2. głupota, bezmyślność czegoś; tępota, bezmyślność, idioctwo;

 

Będziesz się teraz czepiać słowek i sugerować, że mam coś do niepełnosprawnych? Słabe.

 

A nazywanie wszystkich dookoła idiotami jest mocne? Wydaje Ci się, że jesteś tu najmądrzejszy - to zakrawa na megalomanię.

Po prostu przeraża mnie agresja słowna w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przerażają wierzący, którzy uważają, że są najlepsi, obsrywają wszystko pierdołami o świńskiej krwi, białym czymśtam czy paleniu tęczy. No ale cóż, chyba po prostu jestem ten zły.

 

Nie uważam, że jestem najmądrzejszy - ale cenię sobie świadomość i otwarty umysł, za to wnerwiają mnie ignoranci, bardzo mi przykro, że odbiera to ktoś jako megalomanię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przerażają wierzący, którzy uważają, że są najlepsi, obsrywają wszystko pierdołami o świńskiej krwi, białym czymśtam czy paleniu tęczy. No ale cóż, chyba po prostu jestem ten zły.

 

Akurat tutaj nawiązałeś do kolegi, który cierpi na manię prześladowczą, chce kupić broń, uważa się za Białego Patriotę (tzn. twierdzi, iż jest "Białym Patriotom" - pisownia oryginalna), najchętniej rozwiązywałby każdy problem bójką itp. Wiara jest tylko dodatkiem do tych niebezpiecznych zaburzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przerażają wierzący, którzy uważają, że są najlepsi, obsrywają wszystko pierdołami o świńskiej krwi, białym czymśtam czy paleniu tęczy. No ale cóż, chyba po prostu jestem ten zły.

 

Akurat tutaj nawiązałeś do kolegi, który cierpi na manię prześladowczą, chce kupić broń, uważa się za Białego Patriotę (tzn. twierdzi, iż jest "Białym Patriotom" - pisownia oryginalna), najchętniej rozwiązywałby każdy problem bójką itp. Wiara jest tylko dodatkiem do tych niebezpiecznych zaburzeń.

 

Boże, jaki miałeś w tym plan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jaki miałeś w tym plan?

 

Tzn. jaki plan miał bóg czy ja, odnosząc się do słów, które przytoczyłeś? Po prostu uważam wszelkiej maści narodowców, szczególnie tych mocno zaburzonych, za niebezpiecznych ludzi, których powinno się izolować. Nie wiem, co ich napędza - jeśli wiara, to chyba jakaś wynaturzona jej wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak raper Magik? Może zrobisz jakąś rekonstrukcję?

 

widzisz... On zapodawał "jestem Bogiem".

Ja byłem Bogiem, a teraz uważam już tylko, że jestem nim prawie.

Bóg jest wieczny.

 

Bonsai? nabijasz się z chorych?

Jeśli tak, to ch. ci w serce. co tu robisz? Trollujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jaki miałeś w tym plan?

 

Tzn. jaki plan miał bóg czy ja, odnosząc się do słów, które przytoczyłeś? Po prostu uważam wszelkiej maści narodowców, szczególnie tych mocno zaburzonych, za niebezpiecznych ludzi, których powinno się izolować. Nie wiem, co ich napędza - jeśli wiara, to chyba jakaś wynaturzona jej wersja.

 

Pytałem Boga, dlaczego ich zrobił.

Ja mam tak samo, tyle że nie da się z tym walczyć argumentami, trzeba użyć ich broni i ich napier*alać jak się nadarzy okazja, czyścić świat, bo jeszcze obudzą Hitlera czy innego Hessa, komukolwiek hailują nasi biali wierzący narodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, ale gdzie się nabijam? Niezależnie od zaburzeń trzeba chronić zdrowie i życie innych. Jeśli ktoś zagraża innym bądź jest bardzo agresywny, to należy takie osoby izolować. Nie rozumiem oburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai już Ci mówiłem, nie bierz wszystkiego na serio. Poglądy poglądami

Spójrz na siebie ile w Tobie nienawiści jest aż się zaraz rozlecisz z tej nienawiści.

No ale cóż się można spodziewać, po TOLERANCYJNYCH :D

Przecież Ty mi chcesz coś przypisać z tego jak co piszę na forum :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai już Ci mówiłem, nie bierz wszystkiego na serio. Poglądy poglądami

Spójrz na siebie ile w Tobie nienawiści jest aż się zaraz rozlecisz z tej nienawiści.

No ale cóż się można spodziewać, po TOLERANCYJNYCH :D

Przecież Ty mi chcesz coś przypisać z tego jak co piszę na forum :mrgreen::lol:

 

Wiedziałem, tak się nie da, ty się tylko podkładasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przerażają wierzący, którzy uważają, że są najlepsi, obsrywają wszystko pierdołami o świńskiej krwi, białym czymśtam czy paleniu tęczy. No ale cóż, chyba po prostu jestem ten zły.

 

Nie uważam, że jestem najmądrzejszy - ale cenię sobie świadomość i otwarty umysł, za to wnerwiają mnie ignoranci, bardzo mi przykro, że odbiera to ktoś jako megalomanię.

 

A komuś może być bardzo przykro, że oceniasz go jako idiotę. Przepraszam, mam dzisiaj ciężki dzień i lekko kąsam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przerażają wierzący, którzy uważają, że są najlepsi, obsrywają wszystko pierdołami o świńskiej krwi, białym czymśtam czy paleniu tęczy. No ale cóż, chyba po prostu jestem ten zły.

 

Nie uważam, że jestem najmądrzejszy - ale cenię sobie świadomość i otwarty umysł, za to wnerwiają mnie ignoranci, bardzo mi przykro, że odbiera to ktoś jako megalomanię.

 

A komuś może być bardzo przykro, że oceniasz go jako idiotę. Przepraszam, mam dzisiaj ciężki dzień i lekko kąsam...

 

Idiotom nie jest przykro, oni nie wiedzą o tym, że mogą być mniej inteligentni. Oni się rzucają na wszelkie strony, emocjonują się. Bywa.

 

Spoko.

 

tak się zastanawiałem kiedy Truchło wypatrzysz ten wątek, aż dziw, że dopiero wczoraj to nastąpiło :D

 

Widziałem wcześniej i nawet się chyba wypowiadałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×