Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie własnej wartości


Angel26

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, niby jak? Nie zostanę ateistką, bo do Kościoła chodzą moi oprawcy. Nie rzucę studiów, bo mam na roku ludzi, którzy świetnie się bawią mnie poniżając... Nie mogę zmienić środowiska, bo nie mam na jakie.

akurat do kościoła możesz przestać chodzić z resztą tam się podobno chodzi dla Boga a nie innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie wydaje. Ja mogę wymienić co najmniej z 50 osób, które mają mnie za gów...

A ja trochę znam Twoją sytuację nienormalna21 i byłabym w stanie wymienić przynajmniej kilka osób, które nie uważają Cię za g... Co więcej - którym na Tobie zależy. Wiesz, kogo mam na myśli. Zamiast przejmować się opinią tych pięćdziesięciu, z którymi nie musisz utrzymywać żadnych kontaktów, nawet studiując ten sam kierunek, a tym bardziej - spotykając ich w kościele, lepiej, byś skoncentrowała się na tym, jak zadbać o znajomości, które są dla Ciebie konstruktywne. Jak rozwijać kontakt z osobami, które starają Ci się pomóc - a przecież są takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro ojciec i matka uważają mnie za zero to co mam w takim wypadku zrobić? Rozumiem nienormalną21. Ja mam o tyle lepiej że nie wychodzę z domu i z nikim się nie spotykam a Ci którzy mają mnie za g.. żyją sobie gdzieś a ja nie muszę wychodzić z domu i ich widywać.

 

-- 14 lis 2012, 20:20 --

 

nienormalna21, masz mnóstwo dobrych stron. Pokazujesz to choćby na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja jak się nie wezmę w końcu za siebie to też będę ważyła 100kg. Na śniadanie, obiad i kolację jem tylko ciastka i prochy.

na zdjęciu to wyglądałaś na może z 50 kg a o samych ciastek tez tak szybko się nie utyje. A tak w ogóle to kiedy tą pracę zaczynasz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro podpisuję umowę. W piątek i sobotę szkolenia a w poniedziałek już do pracy. Boje się jak chyba nigdy w życiu. Jak ja wyjdę do ludzi po tylu miesiącach siedzenia samemu w domu. A co do wagi na razie niewiele ponad 50kg ale zmienić to się może szybko,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×