Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie własnej wartości


Angel26

Rekomendowane odpowiedzi

intel, widzisz Ty masz samoocenę wybitne zależną od neuroprzekaźników w mózgu właściwie nie masz na nią wpływu a ja całe życie nie ważne czy mi jest lepiej czy gorzej mam ją niską nawet maksymalne dawki SNRI i czy alkohol i narkotyki jej nie zmieniają

 

-- 14 lis 2012, 13:28 --

 

carlosbueno, nie oszukujmy się. Jestem zerem i nie tylko ja tak myślę.

ja tak nie myślę, wybrali Cie w tym konkursie na pracownika a innych nie znaczy oni byli gorsi od Ciebie no i poza tym masz motocykl Enduro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale kto? Bo tak patrze na forum i jakos nikt tak nie mysli.

chyba chodzi o ludzi z realnego życia zresztą nie będę się wypowiadał za kogoś.

Mnie za zero uważa wiele osób z forum nawet jestem dla innych przykładem jak nie należy postępować aby nie przegrać życia tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja w żadnym wypadku nie uważam Cię za zero. Jak czytam Twoje posty to podziwiam Cię za to ile wiesz na różne tematy i jak zgrabnie umiesz się wypowiadać.

 

-- 14 lis 2012, 13:49 --

 

A co do uważania mnie za zero to chodzi mi nie tylko o ludzi w realu bo wczoraj na forum mnie jakiś koleś zbeształ aż się poryczałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale kto? Bo tak patrze na forum i jakos nikt tak nie mysli.

chyba chodzi o ludzi z realnego życia zresztą nie będę się wypowiadał za kogoś.

Mnie za zero uważa wiele osób z forum nawet jestem dla innych przykładem jak nie należy postępować aby nie przegrać życia tak jak ja.

 

Nieprawda, tu akurat bardzo sie mylisz. Ja Cie uważam za bardzo fajną, madrą osobę, która przez niskie poczucie własnej wartości nie zauważa tego. To, że piszesz o sobie w taki a nie inny sposób nie jest powodem tego, ze ktoś źle o Tobie mysli, a napewno nie ja.

 

-- 14 lis 2012, 12:59 --

 

siostrawiatru, musisz miec troszke więcej dystansu do tego , co ktoś napisze, chociaz zdaje sobie sprawe, że człowiek w gorszym stanie bardziej przejmuje sie takimi rzeczami. Sama wcześniej tego doświadczylam. Mysle jednak , że z czasem jak Ci sie poprawi, nie bedziesz tak bardzo się przejmowała i nabierzesz wiecej wiary w siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e. Wiem że mnie to gubi bo czuję się strasznie po prostu strasznie jak mi ktoś coś wytknie czy nie daj Boże skrytykuje.

Czasami trzeba dac komus kopniaka zeby ruszyl do przodu..konstruktywna krytyka moze i boli ale bywa mobilizujaca. Oby u Ciebie byla.

A to jak postrzegaja Cie ludzie to sobie wmawiasz...sporo osob z forum jest Ci zyczliwych.

Mnie za zero uważa wiele osób z forum

Bredzisz Carlos :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami trzeba dac komus kopniaka zeby ruszyl do przodu..konstruktywna krytyka moze i boli ale bywa mobilizujaca.

 

Pewnie by była mobilizująca gdybym usłyszała ją od przychylnej mi osoby a nie od jakiegoś nieznanego, naskakującego na mnie kolesia, który wie o mnie niewiele więcej od mijanej na ulicy obcej osoby a uważa że pozjadał wszystkie rozumy. No cóż. Mnie to nie zmobilizowało tylko zdołowało i to strasznie.

 

A jeśli chodzi o życzliwych ludzi z forum to owszem. Nie jedna osoba poprawiła mi tu humor za co jestem niezmiernie wdzięczna i tylko dlatego jeszcze tutaj jestem bo widzę mnóstwo chorych ludzi którzy mimo złego samopoczucia starają się podtrzymać na duchu innych. To jest piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlos, siostrawiatru czy nienormalna21, widzicie w sobie tylko nieatrakcyjnych ludzi, bo tak podpowiada Wam niestety niska samoocena. Fajnie, że Candy14 zadała pytanie "Kto konkretnie uważa siostręwiatru za zero. Okazało się, że nie potrafiła udzielić odpowiedzi. "Sama nie wiem, wydaje mi się...". No właśnie, te "wydaje mi się" - czasami źle nam się wydaje. ;) A już często źle się wydaje osobom z depresją czy niską samoocenę, bo wszystko za bardzo biorą do siebie i choćby nie wiem, co udało się im zrobić, to i tak będą uważać za niedostatecznie dobre. Dobrze, że są "wspieracze" na forum, dzięki którym pojawia się banan na twarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×