Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowosci siostry


szczypior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,u mojej 18stoletniej siostry zdiagnozowano Borderline,miala dwa pobyty w Szpitalu Psychiatrycznym byla leczona wczesniej na Zaburzenia Depresyjno-Nerwicowe,obecnie jest na Rehabilitacji polrocznej.Martwimy sie(ja mama,tata)co z nia bedzie jak byla w domu z nami nie chciala kompletnie nic robic,tylko lozku i komputer,jesli zwroci sie jej uwage samookalecza sie.Tak jak pisalem znajduje sie na Rehabilitacji z rozpoznaniem cech Narcyzmu,kiedy przyjezdzamy do niej jest obojetna,tylko kasa,papierosy i mozecie juz sobie jechac to wszystko co ma nam do powiedzenia,znajduje kolegow/kolezanki mocno zaburzone czyli tak delikatnie powiedziec(im dziwniejsza osoba tym bardziej jej imponuje)w wygladzie dazy do wizerunku dziwacznego robi dziwne makijaze,szokujace wrecz,fryzury zmienne co kilka tygodni,che jeszcze nadmienic ,ze wszyscy sie troszczymy o nia,poswiecamy jej uwage,dajemy jej wsparcie i z tego co nam wszystkim wiadomo nie miala stycznosci ani z narkotykami,ani tez nie wydarzylo sie nic drastycznego,

 

Czy ten stan kiedys sie zmieni i czy moja siostra ma szanse(na w miare normalne funkcjonowanie w spoleczenstwie?)czy zawsze bedzie takim(odmiencem).Dziekuje i prosze o pomoc zmartwiony brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmartwiony bracie

 

  • stan siostry moze sie zmienic,ale po kilku latach dobrej terapii i to JEZELI siostra bedzie chciala pracowac nad soba.
  • ja sama mam borderline a moja siostra narcyzm powiem ci ze jest b.ciezko ale terapia daje efekty tylko musi byc dluga
  • i dobrze prowadzona.
  • a w ktorym osrodku siostra jest/miasto/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×