Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Reghum

Reghum odstawia energetyki [blog]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Postanowiłem skończyć ze szkodliwym nałogiem, szczególnie iż ostatnio coraz mniej czuję się depresyjnie i chyba to był efekt stresu lub nawet lekkiego placebo, czyli wmawiania sobie iż leki tak działają (Solian). No więc... Próbuję odstawić energole. Nie może od razu, ale próbuję stopniowo.

Czas rozpoczęcia terapii: [09.07.2018] (W sumie wczoraj też była druga rocznica rozpoczęcia grania w PokemonGO :P)

Nie piłem w poniedziałek, nie piłem dzisiaj, wczoraj tylko spróbowałem jednego bo byłem ciekawy jego smaku (jakiś nowy u ojca w firmie).
Trzymajcie kciuki, mam nadzieję że nie wpadnę w withdrawal. Piłem codziennie zwykle po 1 sztukę na dzień od dwóch/trzech lat, raz nawet się zdarzyło że wypiłem dwa rano, w nocy piłem wódkę, piwo i wypiłem cztery energetyki, potem rano następnego dnia jeden - biorąc jeszcze leki czyli Solian. Nie którzy pewnie się zastanawiają jak ja żyję, ale no.

Reminder: Nie odstawiam na razie napojów takich jak Cola/Mountain-Dew, ale też próbuję się przenieść na soki. Also w pracy zacząłem pić kawę - szczególnie dobra jest jak się nie wyśpię (a czasem śpię 5-6h co jest za mało), w poniedziałek chyba efekt trzymał mnie aż do wyjścia z roboty więc nawet dobrze się czułem i funkcjonowałem lepiej.

Edytowane przez Reghum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Reghum napisał:

(W sumie wczoraj też była druga rocznica rozpoczęcia grania w PokemonGO :P)

Małe sprostowanie - przez przypadek pomyślałem że dzisiaj jest dziewiąty, jednak sprawdziłem w aplikacji datę i jest to 12 lipca, czyli jutro #nerwicowiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi