Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śląski zlot 2018


arahja7

Rekomendowane odpowiedzi

Liber, wiem, że w innych regionach Polski zloty się odbywają. W Poznaniu to Carica Milica to zwykle organizuje z tego co kojarzę. Ale jestem na tym forum ponad dwa lata i na Śląsku chyba nic się nie odbyło w tym czasie. A wątek "Katowice" w dziale "Miasta" leży i kwiczy. Zdruzgotany nie jestem, ale w tak dużym mieście na pewno jest mnóstwo osób z nerwicami. Ja z kolei wiem po sobie, że jak mam lepszy okres to chętnie bym się spotkał osobiście z użytkownikami forum, ale jak z kolei mam strachy, lęki i ataki, to myślę tylko o sobie, wpatrzony jestem w swoje wnętrze i nie nadaję się do niczego. O żadnych zlotach człowiek wtedy nie myśli. Niemniej pozdrawiam wszystkich ze Śląska a w szczególności z Myslowitz. Trzimejcie się ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2018 o 11:11, Arhol napisał:

Ostatni śląski zlot który pamiętam był  w bielsku,chyba koło  ~2015.

Były zloty, kiedy wychodziłam z inicjatywą. Katowice, Bielsko, Chorzów (park chorzowski)

Jeśli komuś zależy na zlocie w okolicy, może zająć się organizacją.

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, anemon napisał:

Były zloty, kiedy wychodziłam z inicjatywą. Katowice, Bielsko, Chorzów (park chorzowski)

Nie w tym czasie kiedy jestem tu obecny, czyli jakieś 2,5 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, anemon napisał:

 

Jeśli komuś zależy na zlocie w okolicy, może zająć się organizacją.

Jakoś bardzo mocno mi nie zależy, po prostu stwierdzam, że w innych częściach Polski jest więcej spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, anemon napisał:

Co mi zależy... Są chętni za zlot przedświąteczny w Katowicach? Wstępnie proponuję sobotę 15 grudnia. Jeśli macie propozycje lokalizacji, piszcie 🙂

Ze swojej strony proponuję Jazz Club Hipnoza na pl. Sejmu śląskiego (przystanek autobusowy na Jagiellońskiej)

Jeśli strach i lęki pozwolą i będę miał lepszy dzień to się stawię. Pojadę pewnie samochodem, więc służę podwózką. Klubu Hipnoza nie kojarzę, ale Plac Sejmu Śląskiego znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Teksas, masz sporo czasu by przygotować się psychicznie, mam nadzieję, że będziesz w formie.

34 minuty temu, uprising napisał:

Może bym wpadła na chwilę, chociaż bardziej wolę kameralne miejsca, ale zobaczymy bliżej terminu.

Zaproponuj swoją miejscówkę, mogę sprawdzić i zarezerwować.

do zaglądających w ten wątek:

wstępny termin i miejsce lokalnego zlotu to Katowice, 15 grudnia

Kto chętny?

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anemon , to zależy czy towarzystwo chciałoby tylko siedzieć i romawiać, czy spędzić czas w ramach innej  dodatkowej aktywności. Ja np. lubię planszówki.

Ja jestem wstępnie chętna, aczkolwiek u mnie jest jeszcze istotna kwestia godziny, o której spotkanie będzie miało się odbyć, bo z powrotem musiałabym być raczej w granicach godz. 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ponieważ nie wszystkim pasuje 15 grudnia, proponuję wpisywać się na listę pod odpowiadającą Wam datą zlotu. Wybierzemy datę z większą ilością podpisów (kopiujcie poniższe).

Zlot Katowice, proponowane daty:

15 grudnia, sobota

1. anemon

 

16 grudnia, niedziela

1. anemon

 

@uprising, moglibyśmy zacząć o godzinie 17.00, myślę, że można przynieść planszówkę do knajpy, raczej nas nie pogonią (ja nie mam żadnej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot Katowice, proponowane daty:

15 grudnia, sobota

1. anemon

2. Uprising

16 grudnia, niedziela

1. anemon

2. Uprising

3. Abigail_1sm25

Spotkanie pod dworcem to dla mnie ratunek ;-) A planszówki lubię, ale sama nie posiadam, mój mąż wszystkie pozabierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi żaden termin nie pasuje, w oba dni pracuję raz do 22 a raz do 21:30 :( tylko dwa pierwsze weekendy grudnia mam wolne :( Jeśli termin nie ulegnie zmianie przez dłuższy czas to spróbuję się zamienić z kimś w pracy.

Nie znam się na planszówkach, w hipnozie byłam 10 lat temu ale akceptuję postanowienia ogółu ;) Może wymyślę jakieś urozmaicenie.

Edytowane przez arahja7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arahja7, postaram się ustalić termin, który odpowiadałby wszystkim lub chociaż większości.

Przepraszam osoby, które się wypowiadały wcześniej, za zamieszanie, komu pasuje niedziela 9 grudnia?

Uwaga! Jeśli zgłoszą się minimum 4 osoby, termin nie ulegnie zmianie.

9 grudnia w niedzielę; godzina 17.00, Katowice

Nowa lista chętnych:

1. anemon

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anemon wydaje mi się, że nie ma sensu dostosowywać terminu do osób, choć nie ukrywam, że 9ty mi pasuje. Co prawda będzie przed wypłatą ale trudno. Kilka osób wypowiada sie to niech dadzą znać co myślą o tych trzech terminach.

9 grudnia w niedzielę; godzina 17.00, Katowice

Nowa lista chętnych:

1. anemon

2. arahja7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ze znajomymi tworzyliśmy własne gry na potrzeby imprez. Planszówkę z zadaniami, pytaniami itd. Może stworzyć coś takiego? Możnaby tu zweryfikować jakie pytania i gry chcemy żeby się tam znalazły :) Do tego pola cofiące, cofiące za niewykonanie zadań czy brak odpowiedzi na pytania a na końcu jakaś nagroda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×