Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Teksas

Użytkownik
 • Zawartość

  496
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

207 wyświetleń profilu
 1. Teksas

  [Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

  Skąd? Jakie leki?
 2. U mnie szerokie spektrum objawów. Dużo hipochondrii, lęk wolnopłynący, ataki paniki. Wszystkiego po trochu. Na forum jestem stale, nawet jak czułem się dobrze. Tylko niewiele piszę. Coś tam napisałeś, że esci u Ciebie nieskuteczne było, a nawet pogorszyło objawy. Dobrze to zrozumiałem? Bo ja teraz zażywam.
 3. Teksas

  Lęk przed utratą pracy

  Nie wiem jak jest u Ciebie w firmie, ale u mnie trzeba byłoby naprawdę mega coś zawalić żeby dostać dyscyplinarkę. Nie wiem co mogłoby to być. Może jakieś szpiegostwo gospodarcze, albo okradanie. Z Twoim podejściem do obowiązków nie grozi Ci to zupełnie. Po prostu wyolbrzymiasz zagrożenie, a rozsądne argumenty do Ciebie nie trafiają. Nie przekonam Cię tutaj, ale nie powinnaś się obawiać. To irracjonalne zachowanie.Rozważ terapię. Grupową refunduje NFZ i nie potrzebujesz za nią płacić.
 4. Teksas

  Ciągły niepokój

  Tak jak przypuszczałem - zoloft to SSRI, a sedam to benzodiazepina. Na działanie SSRI trzeba poczekać kilka tygodni. Ja tak miałem przy paroksetynie. Jak zaczną działać, to stopniowo powinnaś czuć się lepiej i objawy powinny ustępować. Dwa dni to niestety zbyt krótki czas by odczuć poprawę.
 5. Teksas

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Taaa, w niedzielę przed powrotem, po dłuższej nieobecności mam tak samo zawsze. Nie wymyśliłem sposobu na to. Trzeba byłoby po prostu wyluzować, ale ja tego nie potrafię. Czasem zazdroszczę innym, że umieją nie traktować wszystkiego tak poważnie. Zwłaszcza pracy.
 6. Teksas

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Jak napisałem ja się wszystkim stresuję i w innej pracy byłoby tak samo. A jak nie pracą, to zaraz wymyślę sobie inny powód do zmartwień. Taki charakter po prostu.
 7. Teksas

  Awarie/błędy na forum

  Cześć. Forum działa bardzo wolno u mnie. Trzeba czekać kilka sekund na załadowanie kolejnej strony. Inne strony dzaiłają normalnie. Pomoże ktoś? Przypomnijcie proszę jak wyczyścić ciasteczka.
 8. Teksas

  [Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

  Katowice to całkiem spore miasto a wypadliśmy z pierwszej strony tego forum. Wszyscy są zdrowi rozumiem? Może niech ktoś napisze o swoim wyzdrowieniu w takim razie.
 9. A ja właśnie wchodzę na esci. Powrót do leków uznaję za porażkę. Ale był konieczny, bo życie nie może tak wyglądać. Z nefretis wymieniłem kilka PW przed wakacjami, ale na ostatnią wiadomość nie odpisała i też jej tutaj nie widuję. Spokojności Pholler.
 10. Teksas

  Lęk przed utratą pracy

  Mnie się to czasem zdarza, ale chyba nie a takim stopniu jak Tobie. Ja się w ogóle martwię wieloma rzeczami. Może pogadaj z psychiatrą o zmianie leków? Próbowałaś terapii? Na pocieszenie powiem Ci, że teraz rynek pracy troszkę się zmienił na korzyść pracownika, i o dobrego pracownika zaczyna się lepiej dbać, a ofert pracy jest dużo więcej.
 11. Teksas

  Ciągły niepokój

  Zależy jakie leki bierzesz. Powinnaś dostać SSRI - one zaczynają działać po około pięciu tygodniach (mogą też powodować pogorszenie widzenia, ale to minie). Mogłaś też dostać doraźnie jakieś benzodiazepiny uspokajające. One działają natychmiast powodując rozluźnienie, ale i senność. Nie można ich brać długo bo uzależniają. Najczęściej do czasu, aż SSRI się rozkręci i zacznie działać. Napisz co bierzesz, wtedy więcej osób powinno się tu wypowiedzieć i doradzić.
 12. Teksas

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Jakoś się wdrożyłem. Powrót do pracy po urlopie zawsze wzmaga u mnie stres. Zresztą sama praca też, ale nie w takim stopniu. Ja się w ogóle za bardzo stresuję w życiu niestety. Powodzenia w szukaniu satysfakcjonującej pracy.
 13. Teksas

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Wracam jutro do pracy po trzytygodniowym urlopie. Stresssssssss.
 14. Parogen. Generalnie paroksetyna dobrze sobie radzi z lękami. Czułem się na niej normalnie. Teraz jest lipa. A pomogła po jakichś pięciu - sześciu tygodniach.
 15. Objawy miałem przeróżne. Na krótko pomaga wizyta u neurologa, bądź dobry wynik TK/Rezonansu. Na dłużej pomagają leki od psychiatry. Nerwicy i lęków się nie pozbyłem więc nie mnie o to pytać. Wybacz, ale teraz mam gorszy okres, uprawiam czarnowidztwo i nie jestem teraz nastawiony pozytywnie, więc pocieszyciel teraz ze mnie marny. Mam nadzieję, że to minie, tak jak to bywało do tej pory.
×