Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śląski zlot 2018


arahja7

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde chętnie bym dotarł, ale nie dadzą mi urlopu w robocie. Chętnie spotkałbym się z ludźmi z podobnymi problemami. Dajcie znać, jeśli zlot wypali i gdzie i kiedy planujecie następny, jeśli takowy nastąpi...

Edytowane przez jamees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jamees napisał:

Kurde chętnie bym dotarł, ale nie dadzą mi urlopu w robocie. Chętnie spotkałbym się z ludźmi z podobnymi problemami. Dajcie znać, jeśli zlot wypali i gdzie i kiedy planujecie następny, jeśli takowy nastąpi...

Pracujesz w niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie dopisać. 🙂

W dniu 29.11.2018 o 05:44, Abigail_1Sm25 napisał:

Jedzie ktoś z Rybnika? Trochę cykorzę, bo nie ogarniałam nigdy pociągów... I musiałabym wracać o jakiejś ludzkiej porze.

Nie chciałabyś przejechać się ze mną samochodem? też jestem z Rybnika 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie szlag nie trafi to pewnie będę. Może uda się pogadać więcej i wymienić doświadczenia. A na wiosnę można zrobić jakieś ognisko wspólne. Taki luźny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem po świętach!:) Mam nadzieje, ze wszyscy mieliscie wesole swieta? Tak sobie czytam i zaluje, ze przeoczylam zlot..Niestety jestem zabiegana matka, zona,corka itp ;), ale powiedzcie tak szczerze czy ktos z moim bagazem, wiekiem (34) nadaje sie na takie spotkanie? bo juz dawno myslalam o tym bo jednak zdrowy i calkiem normalny nie zrozumie..ps.jaki byl przedział wiekowy na tym meetingu? Mozecie na priv.Pozdro!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×