Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psycholog po katolickim uniwerku


Evia

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wybrałam sobie psychologa. Najistotniejszym kryterium była lokalizacja i dogodne terminy. Po zapisaniu dowiedziałam się, że pani psycholog jest po katolickiej uczelni (po podstawówce i liceum chyba też) Jako, że do osoby religijnej mi daleko, to zastanawiam się czy osobowość terapeuty nie okaże się w tym przypadku dosyć istotna... Nie mam żadnego doświadczenia z terapiami dlatego jakiekolwiek wskazówki będą istotne.
Nie wiem, ale osobiście spodziewałbym się nawracania na (przecież jedynie słuszną) drogę.

Podobnie zresztą u psychologa protestanckiego spodziewałbym się nawracania na (przecież jedynie słuszną) drogę protestancką.

 

Zresztą...u psychodynamicznego spodziewałbym się nawracania na jedynie słuszny Freudowski model świata, a u psychiatry nawracania na podejście, że nie ma co się cackać, tylko trzeba brać leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Hartmana i Szczuki stawiałbym na "chęć poszerzania horyzontów", ewentualnie "poznania wroga".

Poznania wroga raczej nie, czytam, że Hartman dobrze wspomina tamte studia i że nie było tam narzucania poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×