Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy :(


wakacyjnyusmiech

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem co mi jest i się strasznie martwię. Otóż ciągle jestem śpiąca senna nie wyspana. Rano nawet śpię do 9 i budze sie nie wyspana i taki dziwny bol głowy mam. Po poludniu to zaczyna się ból głowy i kręci mi sie dziwnie w oczach i musze brać minimum 2 ibupromy. Codziennie gdy zaczyna sie poludnie mam dziwne bóle głowy taki sciski cala glowa skronie. Pozniej czuje nagle mocniejsze zmęczenie spac mi sie chcę i niemam na nic energi bola mnie mięśnia. Robilam morfologie i lekarz powiedzial ze wręcz idealna, crp 0.5 tez ok ,tarczyce w kwietniu tez ok i niewiem co mi jest. A mam 11 miesieczne dziecko i musze sie nia opiekować. Nawet męczy mnie szybsze chodzenie na miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacyjnyusmiech, te objawy przypominają nerwicę. Jednak nie jestem lekarzem psychiatrą ani psychologiem, więc mogę się mylić. Czy rozmawiałaś o tym z lekarzem rodzinnym?

Być może jesteś przytłoczona codziennością, obowiązkami i potrzebujesz odrobiny relaksu, wyciszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że odpisalas. Tak pomaga mi mąż bardzo przy dziecku,mama i babcia. Mowilam właśnie o tych dolegliwosciach dzień przed sylwestrem jak bylam na pogotowiu u lekarki to właśnie zrobilam tam morfologie i sprawdziła mi głowę ręka ipowiedziala ze jest ok i żebym brala witamine c :/ taka u nas nie stety opieka lekarska. Jeśli chodzi o mnie to nie mam obowiązków. Mam grzeczna córkę która się zajmuje do 15 i w tym czasie mogę zrobić wiele pomalowac sie zrobic obiad posrzatac obejrzec tv. A potem mąż mi wiele pomaga karmi przewija bawi i wstaje w nocy do małej gdy jest głodna. Wiesz przygnębia mnie wiele spraw osobistych życiowych ale to trzeba bardzo duzo pisać i nie chce cie moimi problemami męczyć. W dodatku od paru dni czuje bole zoladka takie sciski gdy cos zjem albo siedze i co chwilę te bole mnie nachodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacyjnyusmiech, jeśli skarżysz się na wiele różnych bólów i dolegliwości, a nie znajduje to odzwierciedlenia w wynikach badań (wszystkie wychodzą ok), to można podejrzewać zaburzenia z grupy nerwic. By jednak móc postawić taką diagnozę, trzeba pójść do lekarza psychiatry. Nie potrzebujesz skierowania od rodzinnego. Możesz się sama zapisać. Na NFZ będzie za darmo, tylko trzeba będzie odczekać swoje w kolejce. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×