Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gwałt, czy aby na pewno mężczyzna jest winny?


Gość zombienation

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, jeżeli to by pomogło, to jak najbardziej jestem za. Trzeba próbować, eksperymentować, sprawdzać, badać. Może coś w końcu pomoże.

po mechanicznej kastracji seks by im szybko sie znudził i by woleli uprawiać sport albo chodzić na spacerki.znalezliby sobie jakieś bezludne hobby przy którym seks by im dosłownie zniknoł z oczu i by kijem gonili od siebie napalone babki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to dla mnie oczywiste, że przestępcy seksualni powinni być kastrowani zarówno fizyczne, jak i psychicznie. Tak jak wspomniałeś, należy wyciąć jądra oraz nadnercza, a dodatkowo dowalić dużą dawkę jakiegoś neuroleptyku, np. Sulpirydu. Jeżeli ktoś nie potrafi sam sobie pomóc, to społeczeństwo ma obowiązek pomóc takiej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gwałci mężczyzna, winny jest mężczyzna.

Podzieliłbym gwałcicieli na cztery grupy; pierwsza, to ci, którzy po prostu stricte czerpią przyjemność z tego, że odbywa się to wbrew woli kobiety, nie chcą seksu z kobietą, która chce. Druga, to ci, którzy nie mają pojęcia, kiedy kobieta nie chce seksu i nie chce im się edukować w tej sprawie. Trzecia to ci, którzy nie dopuszczają opcji, że kobieta może nie chcieć seksu. Czwarta to ci, którzy uważają, że kobiety są własnością mężczyzn i nie mają prawa "głosu", że nie chcą seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gwałci mężczyzna, winny jest mężczyzna.

Podzieliłbym gwałcicieli na cztery grupy; pierwsza, to ci, którzy po prostu stricte czerpią przyjemność z tego, że odbywa się to wbrew woli kobiety, nie chcą seksu z kobietą, która chce. Druga, to ci, którzy nie mają pojęcia, kiedy kobieta nie chce seksu i nie chce im się edukować w tej sprawie. Trzecia to ci, którzy nie dopuszczają opcji, że kobieta może nie chcieć seksu. Czwarta to ci, którzy uważają, że kobiety są własnością mężczyzn i nie mają prawa "głosu", że nie chcą seksu.

Ja bym dorzucił jeszcze przypadki gdy kobieta pozwala na seks a później mówi innym że to był gwałt, częste gdy ów facet był bogaty albo kobieta ma problemy z głową, narkotykami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dosyć skomplikowane, jednak w dużej mierze, większość żądzy jaka się wyzwala w mężczyźnie jest spowodowana ubiorem i zachowaniem kobiety. Facet może być sobie nawet w stanie "uśpienia" (seksualne zobojętnienie), jednak pewne czynniki mogą wywołać w nim "rozbudzenie demona" i cała chemia zaczyna szaleć w ciele mężczyzny... I pytam się jeszcze raz, gdzie tu miejsce na wolną wolę? Skoro dziesiątki uwarunkowań determinują zachowanie samca. Ja bym się skłaniał to stwierdzenia, że facet ma tylko częściowo wolną wolę. Chociaż nawet to nie jest prawda bo częściowa wolna wola też jest uwarunkowana np. genami, wychowaniem, przeżyciami, rozwojem psychiki.

Albo mam słabe libido czy przerost superego ale nigdy mi się to nie zdarzyło abym pomyślał nawet o gwałcie a co dopiero to uczynił. Takie tłumaczenie się ubiorem, zachowaniem to jest na poziomie tych muzułmańskich dzikusów i ich żałosnych imamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo kobieta ma problemy z głową
właśnie o to chodzi, zazwyczaj ma problemy z głową, i to jest glówny powód tej sytuacji, jaka normalna dziewczyna ma honor i dumę żeby zgodzić się na takie traktowanie? Przyzwolenie będące wynikiem zdzirowatości jest tutaj przyczyną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Ja bym dorzucił jeszcze przypadki gdy kobieta pozwala na seks a później mówi innym że to był gwałt, częste gdy ów facet był bogaty albo kobieta ma problemy z głową, narkotykami itp.

tak często bywa w UK?

 

http://www.wykop.pl/ramka/151345/konskie-zaloty-gwalt/

i pomyśleć że w UK kiedyś na powitanie/pożegnanie tuliła się do mnie i całowała mnie w policzek kierowniczka pubu.czuć na sobie jakieś wyspiarskie anglojęzyczne zwłoki zamiast dopuszczalnego kosmopolitycznego uścisku dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mam słabe libido czy przerost superego ale nigdy mi się to nie zdarzyło abym pomyślał nawet o gwałcie a co dopiero to uczynił. Takie tłumaczenie się ubiorem, zachowaniem to jest na poziomie tych muzułmańskich dzikusów i ich żałosnych imamów.

oto wyznacznik ichniejszej psychicznej i społecznej normy

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ty8DJPMPRGQ

mogliby przynajmniej sobie te rury wydechowe wymościć plasterkami wołowiny-będzie jak koza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×