Skocz do zawartości
Nerwica.com

Propozycje sytuacji w strasznych historiach


Priscilla_126

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę od kilku dni creepypastę i od dwóch dni nie mam jakoś pomysłów, co może się w nich dalej dziać. W opowiadaniu jest o duchach, demonach, psychicznym człowieku więżącym dwie dziewczyny, wampiry, wilkołaki, różne stwory i dodam jeszcze kanibali, wiedźmę, kukły i psychicznego lekarza z psychiczną pielęgniarką. Wątek nie służy do oceny mojej pasty, tylko do pomysłów. Za wszystkie propozycje serdecznie dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ciekawy zbieg okoliczności, bo właśnie oglądałem Edwarda Nożycorękiego od Tima Burtona. :-)

 

Dodam coś od siebie, jak sugerujesz.

 

Duchy, demony, wilkołaki. Są straszne bo są brzydkie. A to dość banalne. W kreskówkach dla dzieci tak jest. Ten co brzydki = zły.

A jak wiemy to powierzchowne podejście.

 

Kiedyś np. wampiry były we filmach symbolem zła. Współcześnie próbuję się je oswoić i przedstawia jako dobre, ale inne.

Dobry przykład do "Zmierzch".

Interesuję się od czasów Pierwszej Komunii tematem religii. (Taki żart, po prostu musiałem się nauczyć, ale ok, rozumiem to dziś)

To trochę przesada by siły ciemności przedstawiać na równi a nawet powyżej "mugoli". Tak jak w Harrym Potterze, gdzie KK wystawił nawet specjalny list.

 

A teraz odpowiem na pytanie bezpośrednio. Dla mnie najgorsze są rzeczy typowo ludzkie. Wilkołaki są dobre do gier komputerowych i filmów.

Dla mnie odrazę do życia powodują różne ciężkie choroby głównie neurologiczne i na poziomie mózgu.

Słowem: poszukaj jakiś odrażających chorób w literaturze medycznej. Bo te rzeczy są równie paskudne co wampiry, ale jedno je różni: dzieją się 100% na prawdę.

 

Nie uczyłem się nazw ciężkich chorób na pamięć. Wykaż się.

-historia "człowieka Słonia" , zaznaczona w teledysku MJ: Leave me Alone.

-historia ludzi wychowalnych przez zwierzęta z dala od społeczeństwa

-choroby genetyczne, różne mutacje, itd.

 

Moim marzeniem już jako 7-latek było zostanie naukowcem i poszerzenie ludzkiej wiedzy. Pech chciał, że zachorowałem i liceum skończyłem na trójach, podczas gdy wcześniej wszystko szło jak z płatka. Miałem marzenie, by pisać książki na jakieś tematy. Sam stałem się tematem na książkę, pt. schizofrenia i jej objawy. Może nawet zapoczątkowałem jakiś nowy "styl". :(

 

Intelekt mam nadal sprawny, bo napisałem tego posta ot tak z głowy. Ale i tak boję się ciężkiego upośledzania umysłowego. Z mojej perspektywy to jest najgorszy los dla człowieka Być głupszym od małpy. :(

 

Mam nadzieję, że pomogłem. :pirate::pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×