Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pregabalin sandoz depralin


Konrad3030

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie fajerwerków nie ma. Teraz odstawiam pregabaline. Szybko robi się tolerancja. Więcej poczytasz o pregabalinie w dziale indeks leków.

 

Lekarz chce zobaczyc bo juz trzeci depresant a lęki dalej sa wiec mowi ze moze to mnie ruszy a w benzo nie chce mnie ladowac. Ale pytanie bo wiesz zblizaja sie wieksze przerwy w pracy jak sie chce napic to mam ominac dawke czy jak ? Orietujesz sie cos w t temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz chce zobaczyc bo juz trzeci depresant a lęki

a skąd masz te lęki ? / przypuszczasz , kminisz coś ?

tak martwisz sie o te swoje niewypite browary ,że może ( tylko może , zaznaczam ) lęki masz od alkoholu .

Skoro żaden z leków nie ruszył Twoich lęków ,,, nie wiem , nic stanowczo nie twierdzę w tym temacie .

Wiem jedno , kiedy jeszcze piłem alko ( a głównie piwo codziennie ) lęki były moją siermiężną codziennością , oczywiście skrupulatnie zagłuszane alkoholem , słowem błędne koło .

Osobiście piłem do psychotropów ( jak jeszcze piłem alko ) . Większa szansa na zdrowego pierdolca,,, tym sposobem- w łączeniu leków z alkoholem .

Pamiętaj tylko ,żeby nie wsiadać wtedy za kółko , ani się awanturować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz chce zobaczyc bo juz trzeci depresant a lęki

a skąd masz te lęki ? / przypuszczasz , kminisz coś ?

tak martwisz sie o te swoje niewypite browary ,że może ( tylko może , zaznaczam ) lęki masz od alkoholu .

Skoro żaden z leków nie ruszył Twoich lęków ,,, nie wiem , nic stanowczo nie twierdzę w tym temacie .

Wiem jedno , kiedy jeszcze piłem alko ( a głównie piwo codziennie ) lęki były moją siermiężną codziennością , oczywiście skrupulatnie zagłuszane alkoholem , słowem błędne koło .

Osobiście piłem do psychotropów ( jak jeszcze piłem alko ) . Większa szansa na zdrowego pierdolca,,, tym sposobem- w łączeniu leków z alkoholem .

Pamiętaj tylko ,żeby nie wsiadać wtedy za kółko , ani się awanturować ;)

 

Nie nie odkad biore antydepresanty nie pije raz na ruski rok wiec spoko jest pytanie moje bo wiem ze przy depralinie z dwoma kieliszkami nic sie nie dzieje a nie wiem jak z tym drugim a akurat jak sam wiesz sylwek bedzie czy cos i hmm a lęki od depresji drpresja po rozwodzie i jakos tak sie wladowalem w leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad3030,

Ok , teraz rozumiem .

Jakby mnie moja baba zostawiła -wypluć - też bym się załamał bardzo , ale to bardzo straszliwie .

 

No milo nie bylo ... czyli wracajac do tematu mówisz ze lek nie podzialas na ciebie jakos specjalnie ? Jakie dawki brales i na co mi kazal brac 75wieczorem a po tyg rano i wieczorem długo sie go bierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×