Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

spójrz na te drużyny, jedno wielkie multikulti na boisku.

 

Multi jest we Francji od dawna, MŚ w 98 zapamiętałem jako pierwsze, wcześniej w 94 miałem 9 lat, mało kojarzę.

Drużyna trójkolorowych na przestrzeni ostatnich lat, z Barthezem i Zidanem :D

1998-squad.jpg

19-france.jpg

France.jpg

 

 

Za dzieciaka człowiek nie zwracał uwagi na kolor skóry, uczyli w szkole i tv. Potem zostałem rasistą, osoby o śniadym kolorze wydają się być bardziej niebezpieczne, doszedł do tego przypau z "uchodzcami" i wydarzenia przez które człowiek uświadomił sobie, że w Europie jest troszkę bardziej niebezpiecznie niż było do tej pory. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon,

 

taa, zanim dojdzie :blabla: już doszło, spójrz na te drużyny, jedno wielkie multikulti na boisku.

a na trybunach? autentycznie bałbym się tam znaleźć -

http://fakty.interia.pl/swiat/news-islamisci-mieli-ochraniac-euro-2016-jest-skandal,nId,2214829

 

Mnie chodziło o Polandie. Ja za imigrantami z dalekiego południa nie jestem, ale ostatecznie jak nie bedzie wyjscia i trzeba bedzie ich ugości, to napewno to zrobie, nie bede do nich strzelał! Jeżeli grasz z życiem w takie wytykanie, że to nie tak, tamto nie tak, to życie ci odwazjemni i tez bedzie tak robiło tobioe, ale to nie gra dla ludzi z tego forum bo my jestesmy słabi!

 

wróćmy do piłki :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon,

 

taa, zanim dojdzie :blabla: już doszło, spójrz na te drużyny, jedno wielkie multikulti na boisku.

a na trybunach? autentycznie bałbym się tam znaleźć -

http://fakty.interia.pl/swiat/news-islamisci-mieli-ochraniac-euro-2016-jest-skandal,nId,2214829

 

Mnie chodziło o Polandie. Ja za imigrantami z dalekiego południa nie jestem, ale ostatecznie jak nie bedzie wyjscia i trzeba bedzie ich ugości, to napewno to zrobie, nie bede do nich strzelał! Jeżeli grasz z życiem w takie wytykanie, że to nie tak, tamto nie tak, to życie ci odwazjemni i tez bedzie tak robiło tobioe, ale to nie gra dla ludzi z tego forum bo my jestesmy słabi!

 

wróćmy do piłki :time:

To co powyżej,wirus uchodźcolandii i tak się rozjebał na forum jak dżuma w średniowieczu,więc jak jeden temat jest o 22 spoconych chłopach goniących za piłką,niech będzie o chłopach goniących za piłką,nie o wybuchowej pladze allaha w EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon,

 

taa, zanim dojdzie :blabla: już doszło, spójrz na te drużyny, jedno wielkie multikulti na boisku.

a na trybunach? autentycznie bałbym się tam znaleźć -

 

 

http://fakty.interia.pl/swiat/news-islamisci-mieli-ochraniac-euro-2016-jest-skandal,nId,2214829

 

 

 

W Polsce nie ma multi-kulti.W Rumuni też nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uczucie kiedy masz wybor by albo jak na prawdziwego polaka przystalo poleciec do lidla po bialo-czerowone fatalaszki i wuwuzele by kibicowac swojej druzynie albo jak ta ostatnia aspoleczna spierdolina zaczac budowac przeciwatomowy schron w ktorym masz nadzieje przeczekac to jakze ekscytujace wydarzenie sportowe

 

ok wracam do kopania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon.

przecież pisze o euro czyli na temat tylko pod innym kątem.

coś bardzo restrykcyjny jesteś jak na tego, który racjonalizował swoje offtopy w innym temacie ;)

 

jak Polska bedzie grała od ćwierćfinału wzwyż to moze obejrze bieganie za balonem, ale raczej tylko drugą połowę. dwóch nie usiedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o zarobkach piłkarzy? Najlepiej zarabiając przekraczają 250.000 funtów - tygodniowo (Premier League) to jest kurwa nieporozumienie, tak, mam o to ból dupy, najprawdopodobniej nie

zobaczę takich pieniędzy podczas całego życia :D

Co na to piłkarze? Mają mało i muszą dorobić na reklamach :///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleciec do lidla po bialo-czerowone fatalaszki

Zobaczyć elo w biało-czerwonych fatałaszkach (choć imo najlepiej w samym szaliku :D) ? ;)

problem w tym ze mi blizej do aspolecznej spierdoliny niz do prawdziwego polaka wiec bialo-czerowone fatalaszki kupie se pewnie.................... nigdy (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon.

przecież pisze o euro czyli na temat tylko pod innym kątem.

coś bardzo restrykcyjny jesteś jak na tego, który racjonalizował swoje offtopy w innym temacie ;)

 

Nie jestem włascicielem ani cenzorem tego tematu, ludzie tutaj mogą a nawet powinni pisać o wszystkim, tak, aby gęba im sie nie zamykała skoro taka wola dobrego Boga, a tamto to było taka moja luźna sugestia.

 

to moze obejrze bieganie za balonem,

 

:) w rzeczy samej!

Zobaczyć elo w biało-czerwonych fatałaszkach (choć imo najlepiej w samym szaliku :D) ? ;)

 

no własnie dziewczyny z forum to powinny porobić jakieś fanowskie sesjen zdjeciowe, żeby nam umili swietowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie męczy ten cały szum wokół mistrzostw zwłaszcza wielkie oczekiwania co do reprezentacji Polski, jakbyśmy byli niewiadomo jakim potentatem. A najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o futbolu a o nim gadają bo to teraz na czasie a media są pełne takich osób. Według doniesień medialnych największym problemem Polski są teraz kostki Grosickiego i Krychowiaka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szrama, Jak można być za narodem którego 95% popiera imperialistyczne aspiracje jego wodza, a teraz obejrzyj sobie dokument jak sie żyje aktualnie w dombasie czy donieckui. i nie pierdol mi że te konflikty to wina zachodu. i te ich naloty dywanowe na osiedla syryjskie zeby zintensywfikować kryzys migracyjny i skłocić kraje UE stfu, te ich putinowskie kłamstwa w zywe oczy, ze to nie oni dokonali inwazji na ukraine, ze tam nie gina złolnieze ruskie? pluje na kacapów. Nawt nie chce myslec co by sie działo gdyby zamiast USA na czele tego swiata stała Rosja z Putinem na czele! a putin to w ogole mi nie imponuje dla mnie to czub pierwsza woda, jak mozna go uwazac za najbardziej wpływowego wodza na swiecie te niektóre gazety durne do kwadratu, a USA to moga oni jedyne buty pucować, nawt nie maja podejscia, i dobrze! jestem wylewny bo mnie boli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×