Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie są tak naprawdę kobiety??


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, ha ha ha :D co Ty pleciesz? Wyższość mężczyzn nad kobietami jest bezdyskusyjna! i to jest fakt, a nie żaden wymysł.

Kobiety są lepsze w relacjach społecznych i we wczesnej opiece nad dzieckiem, zasadniczo lepiej też prowadzą dom, ale na każdym innym polu przegrywają z facetem.

 

Już widzę feministyczną cywilizację - głód, brud, smród, zaraz i ubóstwo. Porywanie facetów do rozrodu i żeby im ogarniał ich własne szambo.

 

Potrafię zrobić to co facet i prawie wszystko to co kobieta (według starego podziału społecznego) i jedyną zaletą jaką ma dla mnie kobieta to nic innego jak osławiona cipka. Stały związek? Wybacz, ale aż taki pojebany to ja nie jestem, żeby robić za frajera dla jakiejś damulki. Ty się w relacji rodzinnej widzisz? - Twoja sprawa. Ja taki nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfrustrowanym palantem

 

Jeszcze lepiej :D

 

Ile masz dzieciaka? Pół roku? Ja nie mam i nigdy mieć nie będę, ale dam sobie rękę uciąć, że w mig lepiej ogarnę niemowlaka niż Ty :P

Dla mnie karmienie, przewijanie, kąpiel, uspokajanie przy kolce, czy pomyślenie od razu o zakupie urządzenia do monitorowania oddechu i ewentualne pogotowie przy zmianach zachowania nie jest żadnym problemem. A jak to jest z tym u Ciebie? :)

 

To, że obecnie faceci to pizdy w rurkach to też prawda i dlatego na bezludnej wyspie wolałbym już żyć sam.

 

Ani alfa, ani beta, ani też omega ha ha :D

 

Aha i nie znam takiego serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, jeśli chcesz to możesz od czasu do czasu doglądać, czy już gniją. Chcesz? :D

 

Ḍryāgan, tak sobie tłumacz :D Od biedy i poród odbiorę, a i chwyt Kristellera może udanie wykonam, a jak nie to trudno :D Obsługa kobiety nie jest zbyt trudna, ale wymaga cierpliwości.

 

Ilość posiadanych punktów zjebizmu które mi dano, niejako zobowiązuje do podstawowego poziomu ogarniania rzeczy.

Ujmę to może tak. Ogólnie w różnorakich dyscyplinach dość szybko nie masz raczej szans, ale w integracji społecznej bezsprzecznie będziesz zawsze górował, a to już wystarczy, żeby społecznie zdrowo i normalnie żyć. Pasi? Jestem naturalnym samotnikiem i tak już pozostanie. A to, że czasem lubię pogadać to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phœnīx, jaka nienawiść? O czym Ty piszesz? Ja kobiety zawsze bardzo lubiłem i nawet jeśli chodzi o zwykłą towarzyską rozmowę na gruncie prywatnym to praktycznie nawijam tylko z kobietami. Faceci w gadce są nudni, bo panicznie boją się o sobie mówić.

 

Może tak - nie szanuję kobiet, ale lubię i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, jeśli chcesz to możesz od czasu do czasu doglądać, czy już gniją. Chcesz? :D

 

One już śmierdzą czuje na odległość...zjebane na maksa :bezradny: Nie czujesz? :D Powąchaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emikado, no dobra, przyznaję, teraz udało Ci się mnie rozśmieszyć.

 

W takim razie żywię głęboką nadzieję, że kobiety w Twoim otoczeniu mają podobny stosunek do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie żywię głęboką nadzieję, że kobiety w Twoim otoczeniu mają podobny stosunek do Ciebie.

 

Chyba mają bo inaczej nie składałby mi propozycji doglądania swoich zbutwiałych klejnotów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, dla Ciebie to naprawdę wyższa szkoła jazdy? :D No weź.. Zdajesz sobie sprawę, że setki i tysiące lat temu kobiety bardzo często rodziły same i bez jakiejkolwiek pomocy? Widać, że za dużo ajfona masz w życiu :P

 

Masz zadanie na następny tydzień - budujesz piec hutniczy, pozyskujesz kopalinę (rudę) i z tego masz przygotować nóż i łyżkę. Prościzna. Nie korzystaj z neta, bo ta wiedza jest w Tobie. Weź idź i sprawdź. Ogarnianie takich podstawowych rzeczy to fajna zabawa. Jak skończysz to wykonaj glinianą misę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, akurat statystyki to i ja znam. W sumie to nawet przed II W.Ś połowa dzieci umierała. Mniejsza o dzieci. Powiedz Ty mi Ḍryāgan jak wykarmisz rodzinę i zapewnisz im byt jak Ci energii elektrycznej, gazowej i napędowej zabraknie? Przecież wcale nie jest powiedziane, że cywilizacja ludzka nie cofnie się 200 lat wstecz. ..ale Ok jeszcze raz dzieci. Jesteś w trasie, tydzień drogi od cywilizacji a dzieciak gorączkuje - jak zbijesz gorączkę w terenie? Widzisz, Ciebie taka wiedza chuj obchodzi bo siedzisz dupą wygodnie w fotelu, albo kanapa i TV, a mnie z kolei jara - jak coś kurwa zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.

Jeśli ktoś wyląduje na bezludnej wyspie z ciężarną ze źle ułożonym dzieckiem i mus zakasać rękawy i pruć to proszę - cesarka!

Krok po kroku, a minimum wiedzy co i jak, zawsze warto mieć.

 

[videoyoutube=0xWM6Ug8vME][/videoyoutube]

 

Chcesz więcej na szybko? np. Medtube ;)

 

...i siup do jaskini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaklęta

Lepsi niż faceci 😛

W obecnych czasach panowie są pogubieni. Kobiety wysunęły się na prowadzenie..juz dawno wyszły z kuchni, zaczęły na siebie zarabiać. Dbają o własne potrzeby, nie traktują mężczyzny jak króla i władcy, prą do przodu a panom pozostało jedynie odnaleźć się w tej sytuacji ale chyba mają z tym kłopot 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaklęta
3 godziny temu, Dryagan napisał:

@Zaklęta nie mam z tym kłopotu. Zawsze uważałem, że kobiety są lepsze 😄

Spoko. Nie jestem jakaś zagorzała feministka jakby co bo może tak zabrzmiałam. Doceniam mężczyzn i też są świetni na wielu polach... 😉

Mimo wszystko ciągle czasem dobrze uwiesic się męskiego ramienia 😛

 

Edytowane przez Zaklęta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaklęta
10 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Ja służe ramieniem.

Z checia bym skorzystała ale pewnie daleko mieszkasz 😉🙂

Edytowane przez Zaklęta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×