Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


Bluepb

Rekomendowane odpowiedzi

Niemampomysłu, nie śmieję się. Tylko nie wiem, jak z Tobą rozmawiać. Niby nie chcesz ze mną gadać, bo nie spełniam Twoich wąskich kryteriów, a jednak wciąż mi odpisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci ktoś równie beznadziejny? Osoba, która czuje się tak, jak Ty, nie będzie wyrażać zrozumienia. Będzie kłócić się z Tobą o to, kto z Was jest beznadziejny bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie jestem. Szukam kogoś kto mnie zrozumie, ten ktoś musi być równie beznadziejny jak ja. Mam na imię Marta Szepelawy. Mam konto na Facebooku. Ja nie kłamię. Nie jestem kłamcą. Wszyscy mnie próbują upokorzyć. Zawsze na każdym forum tak jest. Ja tylko szukam kogoś kto mnie zrozumie.

Ciekawe, czy ona się przypadkiem nie podszywa pod nielubianą koleżankę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, a ile uczyłas sie tej matematyki, pewnie masz zaległosci, musisz isc na korepetycje i posiedzieć pocwiczyć, samo sie zrobi, zeby sie nauczyc trzeba sie uczyc,

pozatym jakos mnie rozbawiłaś , dawno mnie nic tak nie rozbawiło, jakos zaleciało mi trolem co powinien mostów pilnowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem beznadziejna. Niby studiuję, ale po tym kierunku(pedagogika) i tak niczego nie osiagnę, chociaż kocham pracę z dziećmi, przebywanie z nimi. Nie ma perspektyw zwiazanych z chłopakiem, raczej żaden mnie nie zechce ( że tak powiem, mam rubensowskie kształty). W dodatku moja siostra przygotowuje sie do ślubu, co dołuje mnie jeszcze bardziej. Najgorze jest to, że wszyscy dookoła myslą, że jest super, bo uśmiecham się, żartuję, ale tak naprawdę nikt nie ma zielonego pojęcia o tym jak się czuję i jak martwię się o to, co dalej ze mną będzie. Pozdrawiam i nie wierzę, że jesteś brzydka. Na pewno masz piękne, choć smutne, oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie bawi mnie to, wręcz przeciwnie. Siedzę i nie wierzę. Płakać się chcę. Sądziłam, że tutaj mi ktoś pomoże ale jak na razie wszyscy się ze mnie śmieją.

 

NIE CHCĘ TUTAJ PRZEKLINAĆ ALE NIE POWIEM ZBIERA MI SIĘ COŚ W ZANADRZU. KOBIETO WEŹ SIĘ OGARNIJ TY JAKAŚ NIEOGARNIĘTA JESTEŚ.

SĄDZIŁAŚ... DUPA A NIE SĄDZIŁAŚ!

TUTAJ SĄ LUDZIE KTÓRZY SIEBIE WSPIERAJĄ SŁOWEM, POTRAFIĄ WYSŁUCHAĆ COŚ DORADZIĆ, ALE TY TEJ POMOCY WCALE NIE CHCESZ!

POWTARZASZ CIĄGLE I CIĄGLE TO SAMO ZDANIE KTÓRE JUŻ NAPRAWDĘ PO SZYBKIM RISERCZINGU AŻ SIĘ PRZEJADŁO.

WIĘC SĄ DWIE MOŻLIWOŚCI ...

 

1. SPUŚĆ TROCHĘ Z TONU KOBIETKO I DAJ SOBIE POMÓC.

2. UCIEKAJ STĄD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum kto rozmawiał na PW z Martą ? Bo ja szczerze mówiąc poległem w dyskusji... więc będę miał takie pytanie do takiej osoby i proszę w związku z tym o kontakt.

A kto to? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×