Skocz do zawartości
Nerwica.com

Matka próbuje mnie zamknąć w szpitalu !


Błądząc Wśród Znaków

Rekomendowane odpowiedzi

a co to zmienia czy z nia mieszka czy nie skoro matka swoj cel osiagnela czyli zrujnowala mu zycie.

 

to tak troche jak rozmowa wybitnych ekspertów meterologa i faceta z wydzialu zagrożeń powodziowych o tym jak uniknac powodzi w momencie jej trwania

 

w moim odczuciu wyprowadzka nie jest rozwiazaniem, bo celem matki jest zniszczenie mi zycia. dlatego wyprowadzka daje tylko iluzje strefy komfortu i bezpieczenstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to zmienia czy z nia mieszka czy nie skoro matka swoj cel osiagnela czyli zrujnowala mu zycie.

Bo mnie to interesuje. Poza tym pytanie było skierowane do monka.

 

w moim odczuciu wyprowadzka nie jest rozwiazaniem, bo celem matki jest zniszczenie mi zycia. dlatego wyprowadzka daje tylko iluzje strefy komfortu i bezpieczenstwa.

Czyli lepiej dalej się kisić z toksyczną matką. Równie dobrze można wiązać sobie sznur na szyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mae, nie jest, tylko trzeba wiedzieć jak się do niej zabrać...skoro już jesteśmy przy drastycznych rozwiązaniach, to zamiast wiązać sznur samemu sobie, wiąże się go mamusi i mamusia zaczyna chodzić jak piesek. Nie dość, że problem zostaje rozwiązany, to mamy dodatkowy zysk w postaci posłusznego zwierzątka domowego. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×