Skocz do zawartości
Nerwica.com

Matka próbuje mnie zamknąć w szpitalu !


Błądząc Wśród Znaków

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie wszyscy mają rodziców, którzy o nich dbają. A jeśli mama potrafi szybko rozpoznać pogorszenie, dba aby jej dziecko się leczyło to jest raczej powód do radości. Twoi rodzice mogą być czasem zdenerwowani, bo dbają o Ciebie, a nic dobrego ich za to nie spotyka. Ale to po prostu taka choroba.

Ja Tobie życzę wszystkiego dobrego.

Jest taki fajny film "Piękny Umysł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"piękny umysł" czy "przerwana lekcja muzyki" to filmy słodkie do wyrzygania.świry nie zawsze mają buzkę angeliny jolie czy łinony rider co więcej zwykle nie dostają nobla tylko ustawicznego kopa od wszystkich i perspektywę tarzania się we własnych odchodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszyscy mają rodziców, którzy o nich dbają. A jeśli mama potrafi szybko rozpoznać pogorszenie, dba aby jej dziecko się leczyło to jest raczej powód do radości. Twoi rodzice mogą być czasem zdenerwowani, bo dbają o Ciebie, a nic dobrego ich za to nie spotyka. Ale to po prostu taka choroba.

Ja Tobie życzę wszystkiego dobrego.

Jest taki fajny film "Piękny Umysł".

 

dziękuje za troske, ale jak chcesz pomóc to zrób zrzut ekranu z rejestru lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mieszkam u babci czyli matki mojej matki, bo kiedys w przyplywie maskowanej dobroci przisali na mnie to mieszkanie. matka codzienie nas odwiedz i do mojej babci, ktora mnie nekala w nocy powiedziala nie przejmuj sie wszystko sie ulozy. w domysle ze trafie do szpitala. chcialem sobie zalozyc zamek w drzwiach wew. ale jak wrocilem ze sklepu to zasowka w drzwiach nie dala sie wysunac. tak wiec planuje kupic nowe drzwi, ale na nie trzeba czekac 4 tygodnie. tak wiec przez ten czas bede sobie musial radzic jakos z babcia, ktora bardzo dobrze kojarzy fakty, ale jak chce to ma napady demencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj moja babcia chciala przedawkowac leki. powstrzymalem ja w ostatniej chwili. i zadzwonilem do matki, ze ja jej schowalem leki i jezeli babci sie cos stanie to bedzie na nia albo mojego kuzyna, ktorzy moga jej dac leki. matka powiedziala, zebym sie nie wtracal.

 

http://sendfile.pl/pokaz/464058---Ry8T.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postraszyłem matke, że to co robi, a co jasno wychodzi z nagrań, to lekcewazenie zagrozenia, ktore doprowadzi do tragedi. matka rozamawia z babcia i pyta sie czy to prawda, ze zazywala ten lek, na co babcia odpowiedziala, ze nie. no to matka mowi no to musisz zażyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli babcia umrze w najbliższym czasie to chyba przyczyna zgonu bedzie oczywista.

 

jeżeli matka myśli, że krzepliwość krwi albo niedoczynność tarczycy można wytłumaczyć podeszłym wiekiem, to sie myli.

 

natomiast są dwa nagrania jedno ostrzega i informuje o problemie, w drugim matka zobowiazuje sie do kontroli nad lekami babci.

 

jak sie bedzie tlumaczyc, jezeli sekcja pokaza na wspomniane rzeczy? ze nie wiedziela czy ze nie chciala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trche dzwina proceduta jak lekarz zaklada osobny dokument, ktory wymaga potwierdzniai. ze slysze glosy. tak jakby chcial potwiwrdzic cos czego nie ma

czy takieobjawy jak glosy wyztepuja w schizofrenii rezydualnej, bo lekarz, ktory mnie l3czy tak mnie zdiagnozować

 

czy moj popdios jest wazny na falszywym dokumencie? co prawda autentycznym, bo z pieczataki, ale zdobycie takowych to nir problem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wiele rzeczy tylko pozniej sie za nie podpowiada.

 

 

jeżeli ktoś twierdzi, że jest w stanie podważyc to co pisalem wczesniej to nie musi uciekac z kraju przed wymiarem sprawiedliwosci.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×