Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyszłość forum


depresyjny86

Rekomendowane odpowiedzi

I wracamy do punktu wyjścia, gdy myślimy inaczej niż ''kasta rządząca'', to jesteśmy nieobiektywni. Smutne, to Wasze podejście.

Zastanawamy sie, czemu mamy taki rząd? No to widać, jak działąja nawet malutkie stołki.

 

Wbij sobie do tej moderatorskiej główeńki, że nie macie patentu na rację. I że przy takim oburzeniu ludzi, to Wy popełniliście serię błędów. Wbijcie sobie, że ludzie nie musza myslec jak Wy i maja prawo o tym pisac, zakładac ankiety itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. I ostatnie 10 godzin we trójke użęraliście sie z tym krotkim załatwianiem sprawy.

 

Prężenie sflaczałego tors nie sprzyja rzeczowej dyskusji, Piotrze.

 

Grożenie, tym bardziej. Wy tu nie jesteście żadną władza - jesteście sługami userów. Ewa, Kinga, pisaly d mnie, ze maja dosc tego walenia glowa w mur, probujac Wam cos suwiadomic - zyczyly mi powodzenia w dyskusji.

 

Mariaek, Ty tu nie masz zadnej wladzy - żadnej. Nie Tobie decydowac, czy jestem uzytkownikiem.

 

bo forum to uzytkownicy, nie Wy, nie Atrucha, nie cala butna i nadęta kasta naraz.

 

 

Ja moge robic swoje zawsze - tyle, że form jest aby pomagac ludziom, a nie prowadzc wojenki z moderatorami, ktorzy zapomnieli, że sa tu od sprzątania, a nie rządzenia.

 

Przyzywczajcie się, że numer z kneblowaniem ludzi krytycznych już nie przejdzie... Te czas sie skończył.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że użytkownicy zaczynają się tematem powoli nudzić. Może więc pozwólmy Twilightowi pośpiewać do księżyca i zaczekajmy aż sobie odpuści tą walkę z wiatrakami? Wtedy dopiero będziemy mogli pogadać o tym co jest na forum nie tak (jeżeli naprawdę jest).

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:42 pm ]

Prężenie sflaczałego tors nie sprzyja rzeczowej dyskusji, Piotrze.

Więc po co to nadal robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano widzę, że poziom dyskusji znów schodzi na przedszkole i tanie, schodzone prowokacje piotrusia, o których chodzą juz dowcipy. Szkoda, smutne.

 

Bo w sumie spraw całkiem poważna - na forum, gdzie wielu ma swiadomie lub nie zanizone poczucie wartosci, pokazywanie ludziom, werbalne czy nie, że w pewnych sprawach ich zdanie jest (tylko Waszym zdaniem, maluczcy moderatorzy) gówno warte - bardzo b rzydki proceder.

 

Bardzo.

 

Na razie, EOT z mojej strony. Bawcie sie dalej w zlosliwosc, wspomnienia i uciekanie od prawdziwych problemów

 

Miłej zabawy

 

// Edit

 

Okey, przekaze Bethi, Kindze, Eikowi, Ewie, Darkowi, Arti, Dżejem, Polinie i innym, że są moimi pozakladanymi kontami. Brawo Amy, brawo. Żałosne. Niexle wrosłaś w ''środowisko''.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślimy

 

Nie ma żadnego "my", ponieważ twoich wypowiedzi nie uważamy za głos uzytkowników.

Kiedyś było "my" w znaczeniu ty i administracja, teraz chciałbyś żeby było "my" jako ty i użytkownicy, a jedyne "my" o jakim możesz mówić to ty i twoje nowopozakładane konta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EOT

Całe szczęście.

 

Zauważyłem że od pewnego momentu dyskusja toczyła się w gronie administracja - Twilight. Ostatnio wspomniany dyskusję zakończył, więc moim zdaniem nie ma sensu dłużej trzymać tego zbędnego tematu (którym użytkownicy się znudzili i wcale się im nie dziwię).

 

Więc ZAMYKAMY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×