Skocz do zawartości
Nerwica.com

jaka kara grozi za podlozenie podsluchu


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Na podsluch musi byc zgoda prokuratora i podstawy (podejrzenie przestepstwa). Skad wiesz ze podlozyli pluskwy ? Musieli byc w Twoim domu, nie zauwazylas niczego dziwnego ? Mozna wynajac sprzet do wykrywania wszystkiego rodzaju urzadzen szpiegowskich (kamery, mikrofony itp). Czemu mieli by cie nagrywac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, taki sprzet do wykrywania kiedyś kupiłam ale był zepsuty bo nic nie wykrył wiec go oddałam

 

podejrzewam ze moja rodzina jest w to zamieszana bo chodzą i obserwuja mnie tak samo

Moze rodzina sie o Ciebie troszczy ?

Sprzet popsuty ?, to trzeba bylo kupic gdzie indziej i tyle, a teraz nie jestes pewna czy popsuty czy jednak zadnego podsluchu nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet nie kupuję takiego sprzętu, bo bym chyba osiwiała. lepiej się pogodzić z inwigilacją i zająć myśli czym innym. no ale detektor na stalkujące auta by się jednak przydał, z wbudowanym miotaczem płomieni najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mydl mi oczu, wiem ze sprzet był wadliwy, specjalnie mi taki sprzedali zebym nie mogła sprawdzic dokładnie gdzie sa te podsłuchy

A skąd oni wiedzieli w sklepie, że mają Tobie sprzedać wadliwy sprzęt do wykrywania podsłuchu?

Słonko... leki musisz brać, wiesz o tym?

Poza tym dlaczego miałby Cię ktoś zniszczyć? Kim są Oni?

Asiu to się kupy nie trzyma...

Kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×