Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy naprawdę w Polsce jest tak strasznie? Ucieczka młodych.


padaka

Rekomendowane odpowiedzi

Troche inna mentalność, na zachodzie kobiety robią kariery, spełniają się w ten czy inny sposób. Czasem jedno dziecko , czy dwoje nie blokuje kariery i kobiety zaraz po urodzeniu wracają do pracy, pozostawiając dzieci pod opieką nianki. W Afryce kobiety mają głównie jedno zadanie, opieka nad dziecmi. W ogóle na zachodzie jest większa świadomość, wiekszosc wie, ze dziecko trzeba zaplanować, sprawdzić czy budżet domowy może sobie na to pozwolić, a w Afryce seks "bez gumki" na spontana, bara bara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste, im bardziej gonisz za pieniądzem tym mniej masz czasu na miłość . Detektywie ^^

Błąd logiczny.

Bogaci nie gnają za kasą, oni ją mają.

A ci z 5 potomstwa raczej właśnie gnają się za kasą, bo ryjki koniecznym jest nakarmić.

 

Stąd wniosek:

Bo Ci biedni bardziej się.kochają: -)

... nie ma podstaw.

 

A moim prywatnym zdaniem, doszukiwanie się korelacji stanu posiadania z emocjonalnością nie świadczy dobrze o doszukującym. Rodzi podejrzenie, iż zawiść zżera go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi się wydaje, że to wynika właśnie z świadomości co niesie niechciana ciąża. Osobiście nie chcę mieć dzieci bo jestem niestabilna emocjonalnie, nikt mi w opiece nad dzieckiem nie pomoże, nie zarabiam na tyle by utrzymać siebie a co dopiero dziecko... może inni nie mają takiego lęku mimo, że ich sytuacja przedstawia się dużo gorzej?

 

Co do głównego tematu to mi wstyd za ludzi, którzy uważają, że w Polsce jest gorzej niż na Zachodzie. Jest demokracja i to My tworzymy ten kraj i jesteśmy za niego odpowiedzialni. Pieprzenie, że to wina "tego kraju" jest przyznaniem się do tego, że to TWOJA wina bo ty ten kraj tworzysz i na to pozwalasz.

 

I w sumie nie zdecydowałam się na emogrację głównie z tego powodu, że Polska to jedyne miejsce, w którym chcę żyć. Jedyne miejsce, do którego należę i jest naprawdę moje. Nie chcę by moja praca i podatki szły na rozwój innego kraju.

 

brzmi patetycznie... ale coraz częściej mnie wkurza jak ludzie tak gnoją miejsce, które im tyle dało...

 

Za granicą Polacy są ludźmi drugiej kategorii i nigdy nie będą u siebie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, no, Budyń ponoć ma przewagę. To jest załamujące, a wkurzająca jest cisza wyborcza. Jak to możliwe, żeby w 2015 roku było jeszcze tak archaiczne prawo, hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO troche naiwne jessli ktos sadzi ze ,Twoj glos zmieni Twoj Kochany Kraj. Tym bardziej ,ze ostatnio bylo glosno o sfalszowanych wynikach...polityka to korupcja,klstwa ,manippulacje i nie wiadomo co jeszcze...keden marny glos nic nie zmieni. A to za kogo maja polakow za granica jestalo wazne,kazdy ma swoje poczucie wartosci, a wystarczy spojrzec na zaklady pracy i lowiedzoec - polacy do domu.Wtedy firmy upadaja,kraje tak na prawde sa utrzymywane prze imigrantow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO troche naiwne jessli ktos sadzi ze ,Twoj glos zmieni Twoj Kochany Kraj. Tym bardziej ,ze ostatnio bylo glosno o sfalszowanych wynikach...polityka to korupcja,klstwa ,manippulacje i nie wiadomo co jeszcze...keden marny glos nic nie zmieni. A to za kogo maja polakow za granica jestalo wazne,kazdy ma swoje poczucie wartosci, a wystarczy spojrzec na zaklady pracy i lowiedzoec - polacy do domu.Wtedy firmy upadaja,kraje tak na prawde sa utrzymywane prze imigrantow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×