Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aseksualność /aseksualizm


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Zenonek, Oooo, to super, że u Ciebie lepiej.

Tak, terapia, ale już nie na zasadzie jak sprzed 2,5 roku temu "Jaka ja biedna jestem, proszę mi pomóc".

To raczej dogłębniejsze poznanie i zrozumienie siebie. Mam super terapeutkę.

Chociaż ostatnio często myślę o końcu terapii, ale jakoś mi szkoda tych rozmów na wysokim poziomie intelektualnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Rispolept , jest nawet nie zły , biorę już chyba z 6 lat . A zgadzam się rozmowa z psycholog jest bardzo fajna , pewnie wielu z Was myśli ,że ja jej mówi , tylko ,że chcę ją bzyknąć ;) ale to nie prawda nie dawno rozmawialiśmy bardzo poważnie o kryzysie ekonomicznym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie umiem zaproponować dziewczynie seksu ,nie umiem i nie potrafię . Mam jakoś blokadę , ten kto bzyka na lewo i prawo , nigdy nie zrozumie .

a od kiedy to się proponuje?

nie wiem, może w innym świecie ja żyję

jestem w związku i tego się nie proponuje, tylko się robi i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ? ma złapać za pierś koleżankę , czy jak bo nie rozumiem , tak na chama :roll:

Wiesz wydaje mi się, że kiedy jest jakaś chemia między ludźmi, to taka praktyka jest spontaniczna i do zaakceptowania;) Jeśli uczucie, a właściwie zwykłą chęć rozładowania napięcia "krzyżowo-lędźwiowego" wychodzi od strony jednej osoby, w dodatku ta osoba podchodzi do tematu jakby gwałciła zasady przyzwoitości, to na pewno zostanie to odebrane jako właśnie zły zamiar. Tak swoją drogą, nigdy Ci żadna koleżanka nie proponowała abyś objął piersi w celu wyrażenia opinii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektywie ,ja Cie poratuje pewna publikacją,oczywiście na pw.Jak zgłębisz to co Ci prześlę i potraktujesz jak swoją biblię to wszystko zagra jak należy :D

 

-- 04 kwi 2012, 18:22 --

 

Krótko mówiąc musisz skupić się na najbardziej seksualnym kobiecym organie...na uchu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×