Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Akolita, Nie polecam seksu w LD ani OOBE, a większość chodzi tam tylko w celach seksualnych :D może opowiesz o jakichś ciekawych doświadczeniach? :mrgreen:

 

Mam problemy z uzyskaniem LD, OOBE to to samo, co LD. Masz jakieś sposoby? Chociaż wiem, choroba może powodować problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre to :(

 

Cofnąłem się tylko kilka stron do tyłu, wiec sporo ludzi pominąłem, ale niedługo nad światem władzę przejma ludzie sprawiedliwi, życzliwi, pomocni i wrażliwi.

 

file.php?avatar=79637_1512763746.jpgfile.php?avatar=38218_1513421058.jpgfile.php?avatar=73029_1486930600.jpgfile.php?avatar=76902_1482226444.jpgfile.php?avatar=57061_1477455226.jpgfile.php?avatar=82005_1513277786.jpgfile.php?avatar=76025_1513969649.jpg

 

 

 

Będą mieć po swojej stronie również człowieka przyzwoitego i bedzie ich asem w rękawie w walce ze złem, zwię się nihil :D

file.php?avatar=81718_1510785198.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, nie wiem, większość ludzi to idioci, sam wychodzę na idiotę mówiąc tak, ale tak jest, ja bym za pieprzonymi idiotami, którzy idą przez życie krzywdzą innych, nie płakał. Może ich szlak trafić nawet teraz :D

 

Reghum, Na zwykłej kartce napisz sobie długopisem "Następnym razem gdy zasnę, będę pamiętał że śnię" i po każdym przebudzeniu, przeczytaj to zdanie, najlepiej działa nad ranem :pirate:

Ale o prócz seksu, przechodzenia przez ściany, latania, nie można tam robić niczego ciekawego. Żadnych tajemnic świata nie zgłębisz :D

Obenauci podróżują od lat i jakoś nic z tego nie wynika.

 

Spadam, do wieczora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się tylko kilka stron do tyłu, wiec sporo ludzi pominąłem, ale niedługo nad światem władzę przejma ludzie sprawiedliwi, życzliwi, pomocni i wrażliwi.
że rozpoznałem tam mój avek, to nie zgadzam się z tym i wyrażam swój sprzeciw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, to tak ma to wyglądać? zauważyłem, że jak Ja zaczynam pisać, to nagle null... empty! wiadomo, no ale pisanie sam do siebie, też ma swoje walory! to taki dowcip: koleś w robocie gadał sam do siebie (nie wnikam, ale nie shizo, może głośno myślał, bez znaczenia) kontynuując -zapytany z kim rozmawia, to odpowiedział, że rozmawia sam ze sobą, no bo lubi pogadać z kimś inteligentnym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, :mrgreen: no ale, wiadomo! :mrgreen: było miło... mówię poważnie, ale nie ta faza! :mrgreen: interferencja w zaniku! :bezradny: no ale to było do przewidzenia, w sumie mówiłem o tym od początku...! :mrgreen: a tak btw: nażarłem się wczoraj tak, że dokładkę rybki gryzłem! :twisted: no cóż... jak to się mówi... było miło! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lilith, cześć Wszystkim. Ja zajadam właśnie makówki, a wcześniej jadłam moczkę. To nasze śląskie tradycyjne potrawy wigilijno - świąteczne. Uwielbiam.

Kasiu ja jestem po tyłach, gdzie Ty teraz pracujesz? Z domysłów przychodzi mi na myśl jakiś hotel, pensjonat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie nie zdążyłam i nie miałam siły i sprzyjających okoliczności na ratowanie świąt. dlatego są bardzo, bardzo, bardzo lipne. jest mi przykro, tak po ludzku po prostu przykro i cieszę się trochę że już w środę wracam do rzeczywistości, do pracy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×