Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Prowokacja ze strony FB :lol: pokazuje mi powiadomienie :lol:

I jak mam nie wchodzić? mam nie sprawdzić co się dzieje? :D

Przecież to gó...no uzależnia bardziej od heroiny, a jak by pokazało 10, albo 50 powiadomień. No ni chu.a muszę wejść i sprawdzić :/ i tak jest zawsze :/

 

 

[attachment=0]yyyyyy.png[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu bede udawac ze biore leki rano a je wypluje do kibla.

Tak lepiej nie robić, pogorszysz tylko sytuację :(

 

Grzaniec rozgrzał.

:great:

 

Carica Milica, a co zrobimy, jak zdelegalizują nerwicę i fb? :D czasem pochłania mnie forum i spędzam tu zbyt wiele czasu, pomyślę nad detoksem :pirate:

 

 

 

NERWICA.gif

 

FACEBOOK.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, nie rób głupot, bo na dobre Ci to nie wyjdzie :(

 

 

Delegalizujemy dowolną rzecz na stronie http://isnowillegal.com

Jak znacie podobne do szybkiego tworzenia gifów to zapodajcie.

 

Arhol, Ty jesteś specjalistą od takich rzeczy, jest gdzieś w sieci coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, a pomyśl o nieco dłuższej przyszłości, nie o przepustce od soboty do wtorku i o tym żeby wypluwać leki do kibla.

Rozważ dobrze to co powiedziała Lilith - cały pobyt w szpitalu okaże się bezsensowny jak masz zamiar tak zrobić :(

Lusesita, ja tam Cię lubię (nie ma chyba użytkownika, którego nie lubię, a jak jest to niech się natychmiast ujawni) ale nie lubię sytuacji w której, ktoś próbuje przemówić Ci do rozsądku, a Ty odpowiadasz mu

Trudno.

Logicznie się to kupy nie trzyma, my tu ku^&a zawalczyć o Ciebie chcemy i żebyś poczuła się lepiej, stabilniej.

To ja zaproponuję jeszcze raz to samo co Lilith, migiem do lekarki jeszcze raz, a jak trzeba będzie to kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka... lubicie dredy? ja mam problem z przekonaniem męża do nich... jak tylko próbuję o nich wspomnieć, natychmiast się wścieka, a mi bardzo na nich zalezy, chociaż, oczywiscie, bardziej zalezy mi na mężu... co zrobić? jak go przekonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×