Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith,

Tak. Byłam ostatnio w kerfurze na zakupach to chodziłam jak nieprzytomna tyle ludziów.

Dobrze ze prezenty mam już kupione.

 

 

Ja zaraz mam kolacje w szpitalu. Dzis pasta rybna.

Leki o 20:30

 

Rozmawiałam z lekarka o moim wypisie i prawdopodobnie wyjde koncem stycznia/poczatkiem lutego.

Ehh szkoda bo chciałabym wyjść już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z piwnicy. W moim centrum dowodzenia nad światem nic ciekawego się nie dzieje, codzienna rutyna :D

Wszedłem na money i tam multimiliarderzy za pośrednictwem swoich mediów, informują mnie, że mają mało pieniędzy :(

I tej sytuacji nie da się opanować, czeka nas kryzys :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialam dziś z psycholog. Powiedzialam ze nie obchodze ssiat Bożego Narodzenia i ona pogada z lekarzem zebym nie musiala byc na jutrzejszej Wigilii.

Mówilam też ze chcialabym sie wypisac juz teraz ale poprosila mnie zebym została do konca stycznia tak jak lekarka powiedziała.

Tak wiec zostane ale czy to wszystko ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

Bo mimo leków nic sie nie zmienia.

Zanim tu przyszłam byłam jakoś bardziej ogarnięta.

Poza tym już mi sie nie chce chodzic na społeczność i te durne zajecia. Mam ochote tylko spać żeby nie slyszeć tych przeklenstw i pisków w głowie.

Jak życ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem wcześnie, ogarnąłem co było do ogarnięcia i teraz bedę się przez najbliższe 8 godzin zadręczał myślami czy gościu ze serwisu naprawił już mój monitor, czy nie.

Dzwoniłem wczoraj i przedwczoraj. Dzisiaj nie mogę, bo koleżce zrobiło się głupio, że brak progresu w tej sprawie i powiedział, że to on bedzie do mnie dzwonił jak coś bedzie wiadomo.

 

Mam dwie opcje

1. Zadzwonić tam i lekko go opierdolić, czemu to tak długo trwa. Pokazałbym, że jestem stanowczy, ale byłoby to trochę niegrzeczne z mojej strony.

2. Nie dzwonić i czekać, wiem, że mają w tym serwisie zapierdol i nie będę przed świętami wkurwiał gościa. Tymbardziej, że zauważyłem obrączkę na jego palcu, więc jest dla mnie jasne

że zapierdala nie nie tylko na własne utrzymanie, ale też żony/dzieci.

 

Pierd*lę, nie dzwonię, ubiję parę nekkerów, może uratuję jakąś księżniczke, potem obiad, raczej nic ciekawego u mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, haha, takie kochanki to ja rozumiem moim jest nijaki Jacobs. Ale kiepski gość.

 

U mnie dziś gości tchibo family. To takie moje małe prywatne przekleństwo, zawsze interesują się mną prorodzinne babki :pirate: .

 

Wrony wróciły do życia,świat się ma ku końcowi :mrgreen:

 

Arhol, ten wątek jest jak weksel. Zawsze wraca :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×