Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, aaaaaaaaa, śmieszna grupka chadowa ("Underground" lepszy :D), co mi o niej Wolfu gadał. Ja tam nawet prośbę o członkostwo wysłałem swego czasu :P W uzasadnieniu: "A [imię Carica Milica] borderka, a (...) !!!" :D - znaczy, odczytałaś, bo pod wieczór już mi się przestała wyświetlać :P:D

 

Liber8, Ciebie, jak zostałeś Razwiedczykiem, (z Undera) usunąłem (kontrwywiad działa ;)) - udzielać, mało się udzielałeś, ale wiem, że regularnie żeś nas czytywał ;) No ale skoro zdezerterowałeś, może Cię przywrócić ? (no chyba że za szpiega Razwiedczyków robisz ? :D) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, jestem po jasnej stronie mocy, a więc trzymam z Rozwiedczykami :D

No może teraz jestem już exRozwiedczykiem, a prywatnie to Anonymous Global. Zajmuję się rekrutają nowych członków :D

 

Ty byłbyś żołnierzem doskonałym, zinfiltrowałem Twoją grupę na fejsie i doszedłem do wniosku, że nadajesz się jako jedyny.

Masz dwie pozytywne cechy:

 

- przemieszczasz się w terenie

- jesteś odważny

 

Takich ludzi potrzebują w anonymous. Ja bym się na Twoim miejscu zgłosił :D

[attachment=0]maxresdefault.jpg[/attachment]

 

 

A do Undera mnie nie dodawaj.

Spróbuję poćwiczyć silną wolę i nie wchodzić na fb przez 3 dni.

tak po prawdzie to chce mi się już rzygać tym portalem :/// chyba skończy usunięciem konta fb i nastąpi okres wolności, nie wiem czemu mi to konto tak ciąży :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, spoko :D

Nihil jak podejmiesz wyzwanie i będą efekty Twojej działalności, to ja mogę się poświęcić i poproszę Lilith o przyznanie mi rangi Rozwiedczyk :D:D:D

Kurde kończę, za dużo internetów na dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty byłbyś żołnierzem doskonałym, zinfiltrowałem Twoją grupę na fejsie i doszedłem do wniosku, że nadajesz się jako jedyny.

Masz dwie pozytywne cechy:

 

- przemieszczasz się w terenie

- jesteś odważny

:great:

 

Takich ludzi potrzebują w anonymous. Ja bym się na Twoim miejscu zgłosił :D

Do grupy o charakterze działań stricte plenerowym poproszę ! ;) Chwilowo, przez swoją głupotę, całkiem "zależny multimedialnie" - teraz "w terenie" z makowego hot-spota ani nie skorzystam :P Właśnie VPNa i TORa na pożyczonym od ojca lapku instaluję, coby dograć jedną sprawę ... :P

 

tak po prawdzie to chce mi się już rzygać tym portalem :///

Ano - Zuckerberg lewak, żyd, mason, cyklista !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, dobra dobra - jakie Razwiedczyki
ale wiesz co? to słowo działa cholernie na mnie źle! :bezradny: to tak jakbyś kogoś bezczelnie obrażał, zamiast używać słów: k.urwo, c.welu, pi.erdolcu., używasz Razwiedczyk! a to powoduję chyba nie tylko u mnie, ale powszechnie maxymalny wkurw! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razwiedka – w Polsce potoczna nazwa nadana służbom specjalnym Federacji Rosyjskiej. Mianem tym nazywa się Służbę Wywiadu Zagranicznego Rosji (SVR), Federalną Służbę Bezpieczeństwa (FSB), wywiad i kontrwywiad wojskowy GRU. W publicystyce (m.in. u Stanisława Michalkiewicza) spotykane jest także rozciągnięcie tej nazwy na służby specjalne PRL, podległe operacyjnie służbom radzieckim (ze szczególnym uwzględnieniem ich kontynuatorki WSI).

 

http://www.bliskopolski.pl/slownik/komunistyczny/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×