Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*,

Cześć :)

Cześć Joasieńko :smile:

*Monika*, czasami kompletnie nic się nie dzieje w biurze, chyba takie świąteczne rozprężenie panuje już.

 

Właśnie moje odrosty też wołają o farbę. Ale po świętach fryzjer. Wreszcie będę wyglądać jak człowiek, a nie jak wypłosz. :hide:

 

Ejjj, no nie tłumacz się Maleńkaja ;) Przed świętami sobie zrób włoski...

*Monika*, jak Ty ładnie do mnie mówisz :105:

 

A ja ostatnio farbowałam i na razie mam spokój :mrgreen:

Bo jesteś ładna, dlatego... ;)

Ja muszę nakładać co 5 tygodni, odrost jak nie wiem co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz kurcze teraz to urosłem pod powałę, tak ładnie to jeszcze nikt mi nie powiedział. dziękuję. Szkoda tylko, że to nieprawda - ani genialny ani zaradny :hide:
a ja uważam inaczej, choć Cię nie znam, to z tego co czytałem, to mimo przeciwności nie poddajesz się głupio i walczysz, a ta cecha jest w zaniku! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

nowinki, zaczął prószyć śnieg! :105: na razie słabo mu to idzie, ale się rozkręci, tak myślę... oby! :evil:

dzień od śniadania trzeba zacząć? no raczej!

kawa 1x! :mrgreen:

 

a Wy tam śpicie, pracujecie?

Co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, no to przynajmniej masz luźniej, tylko się cieszyć! ;) a co za oferty sylwestrowe macie?

ed. Ty lepiej działasz jak coś się dzieje, czy jak jest spokój i cisza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, to zebrać czysty i niech się roztopi, ponoć najczystsza woda! ;) aby nie żółty! :mrgreen:

Skoro alkoholik ciągle w stanie wskazującym, to trzeźwość dla niego jest innym stanem odmiennym, hmm całkiem nieźle się może bawić, bo to dla niego inny stan, stan którego nie zna. :105:;)
mądrego miło posłuchać! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dissident, całe tony mam tego zbierać? 8)
zacznij od wiaderka i sprawdź czystość wody! ;)
Dissident, no widzisz, dasz radę!
no pewnie, kto jak nie MY? ;)
Dissident, nie chciałam nikogo urazić oczywiście, tak mi się nasunęła myśl o kimś kogo znam, że stan bez jest stanem obcym. :?
urazić? :shock: przecież to nie był sarkazm! :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no właśnie nie rozumiem tego! :silence: k.urwa jaki problem posprzątać po swoim zwierzaku? To tak samo, jak ostatnio na mieście jakiś "szlachcic" zamiast wysmarkać się w chusteczkę, to mi gad pod nogi charcha! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do charchania, to to już w ogóle bez komentarza, bo mi się na wymioty zbiera :hide:
potem nagle się dziwią, że tyle przemocy! :evil: no weź i nie* zareaguj! :silence: no nie da się! :evil:
Dissident, ludzie są bez kultury :x ohyda.
to za mało powiedziane, to czyste chamstwo i buractwo, k.urwa słoma to aż się ciągnie! :evil: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×