Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

jakby co, to chciałabym powiedzieć, że pan Naleśnik jest bardzo szczery ale sprawiedliwy i niesłodkopierdzący.

 

Zdecydowanie zaliczam się do tych kwaśnopierdzących 8) .

 

Tylko proszę mi tu nie "panować" bo czuje się staro :P .

 

A tak poważnie to ciesze się że trafiło do Ciebie to co wtedy napisałem ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy trafiło... w każdym razie mam to zawsze na uwadze i przypominam to sobie aczkolwiek teraz też mam problem ze sobą spory i ciekawi mnie co pan naleśnik na to, ale trochę się boję

 

nie panować... hmmm trudne to będzie bo nie czuję się jakoś dobrze zbratana z użytkownikiem na-leśnik, a i godność zielonego nicka też robi swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu puszczasz cichacza we własnym towarzystwie myśląc że ujdzie ci to na sucho (oby nie mokro,mokry bąk zwiastuje przesrany los,jeszcze bardziej przesrany)

Po czym nagle zabójczy zapach zdrady i zagłady uderza ostro w nozdrza niczym ciche ostrze spod płaszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niech służy jak najdłużej!

Thx, ale mi tam wszystko jedno, nawet jak szybko zardzewieje, to płakał nie będę, ale pomyślę coś w tym kierunku.

Mam jeszcze taki duży topór, to już typowo do rąbania drewna, (albo ucinania głów :mrgreen::pirate: ), może też się wezmę za jego renowację, wtedy zrobię wszystko dobrze od a do z.

 

Liber8, kawał dobrej roboty

:uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×