Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaszki w realu mają u mnie za oknem karmnik i nie chcą przylatywać :(

Pewno obecność Kociambrów wyczuwają :P;) Cóż - Księżniczką, co to - jak w baśniach - każdego ranka wita się ze skowronkami i wróbelkami, to Ty już raczej nie zostaniesz ... :P;)

 

Do domu wracam dopiero jutro wieczorem

To gdzie teraz straszysz ? :P;)

 

drewno mam naskładane na kilka dni, więc komórki nie odwiedzę

Przezorna niczym Mrówka z bajki "O Mrówce i Koniku Polnym" Ezopa ;) - bo Nihil bardziej ten Konik ... :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym nie chciała. Dobrze wiesz, że cukierkowatosc mi nie leży :twisted:

No tak - już prędzej - jak na czarownicę przystało :P - tą wronę czy kruka oswoić ... ;)

 

W zamczysku w środku lasu :P Przebieram się za topielicę i biegam w białych fatałaszkach, żeby ludzi przegonić :P

Hmmmm ... topielica ... ? Kurde, nie było w "Supernatural" ... :P

 

Aaaaaaaaaaa, że utopiec :D Wiesz, taki Jakub Wędrowycz poradził sobie "na chłopski rozum" - zwyczajnie siekierą po łebie :P;)

 

P.S. Znaczy, fosę też tam macie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Jadę wczoraj wieczorem busem do Katowic po odbiór zamówienia ("Ganzo G704 Black"), patrzę w szybę, zastanawiam się, co za urodzinowe mohito sączy sobie teraz Kasia ;) Po chwili zadumy, spoglądam na kasownik, coby zobaczyć która godzina (heh, zawsze z wszystkim "na styk" :P), a ten mi, że mam tego dnia imieniny (z Nihila żaden "ludź", to i nigdy nie obchodził :P) :D "O ku*wa! Najlepszego, Nihil!" - powiedział do siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, czas zarabiania pieniążków się skończył, teraz czas na wydawanie :mrgreen: .

Kupiłem sobie podstawowy zestaw do domowego studia (tło fotograficzne, dyfuzor do lampy błyskowej, parę lampek światła stałego, parasolki, pierdułki) i teraz oglądam i kminię jak tego używać :lol: . Teoria teorią, ale w praktyce nigdy z takim foto-szpejem nie miałem do czynienia. Nic ino eksperymentować ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, a Koval zagląda tu jeszcze?

Od ponad 5 lat siedziałem (i jedną nogą dalej siedzę) w fotografii analogowej. W końcu udało mi się uciułać na cyfraka i teraz mam sto tysięcy nowych rzeczy do ogarnięcia (np. wciskam guziczek i ostrość sama się ustawia. Magia! :lol: ). Ale po mieście i tak wolę ze starym pentaxem i heliosem 44 się włóczyć :mrgreen: .

 

zupa z rzodkiewek, swojego czasu kolega akolita, pomimo moich zdecydowanych protestów, dokonał dokładnych pomiarów rozmiarów mojego prącia. Niestety nie mam wyników badań (podobno ukazały się w jakimś zachodnim dżurnalu naukowym) cale podobno nie wypadły najlepiej. Lajf :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, na ten moment mam taką ekipę na domku w Holandii, że tak naprawdę niewiele się to to różni od miejscowych userów. Takie forum na żywo, netu nawet nie trzeba :mrgreen: . Swoją drogą fajna ścieżka kariery: choroba - > wariatków -> ogarnięcie ryja, wyznaczenie celów -> znalezienie pracy za granicą -> wariatków :pirate: .

 

Lilith, pozdrów go tam kiedyś ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, swojego czasu kolega akolita, pomimo moich zdecydowanych protestów, dokonał dokładnych pomiarów rozmiarów mojego prącia. Niestety nie mam wyników badań (podobno ukazały się w jakimś zachodnim dżurnalu naukowym) cale podobno nie wypadły najlepiej. Lajf :bezradny: .

Nie musiał - sam żeś się zdradził :bezradny::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×