Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

No witam wszystkich, w wyścigu o fotel o moderatorski okazałem się zbyt wolny, widać to na filmie :mrgreen:

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mam wiecej czasu dla siebie, a zaraz Panie bedą biegać na nartach, wiec loguot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dissident, co Tobie dziś? :pirate:
no bo tak trochę mi głupio :( nie wiem, czy mogę tutaj pisać? :oops: tak ciężko mi się przełamać, bo boję się, że ktoś mnie wyśmieje i nie zrozumie tego co czuję :( bo posądzi mnie, że jestem jakiś inny, wstydzę się tego. :oops:
Dissident' date=' witamy na ogólnym :twisted::mrgreen:[/quote'] dziękuje za miłe przywitanie, ale administrator musi być zawsze miły :( administrator dba tu o wszystkich i radą i wsparciem, bije od Ciebie ciepło, to bardzo miłe, wiem też, że jeśli ja się przełamię, co wcale nie jest takie proste :oops: to może komuś to pomoże i pójdzie w moje ślady, ale na razie mam opory, nie gniewajcie się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pozycji usera lepiej mi się pisze, jak bym np. chciał tak w ramach trolerki one man show'owi za jego wzór w dziale shizofenia, przyznać nagrodę Nobla, to lepiej przecież to zrobić z pozycji usera, a nie moda :D

Ogarnąłem też projekt i toporek jest odrestaurowany, zaraz się bedę chwalił zdjeciami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo tak trochę mi głupio :( nie wiem, czy mogę tutaj pisać? :oops: tak ciężko mi się przełamać, bo boję się, że ktoś mnie wyśmieje i nie zrozumie tego co czuję :( bo posądzi mnie, że jestem jakiś inny, wstydzę się tego. :oops:

 

Ale na tym forum wszyscy są z deka, hmmm...specyficzni.

Nawet jak pokażesz jakoś swoją inność to nie będziesz tu odosobnieniem ;) .

 

Liber8, dawaj zdjęcia ciupagi! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdj widzimy mojego pomocnika, ale wstydzi się kamery.

Poza tym był to toporek nie do drewna a do mięsa, stąd ślady rdzy i zaschniętej krwi na pierwszym zdj. :D

Zabrakło mi drobnego papieru ściernego i końcowy efekt polerowania sobie odpuściłem :D

 

[attachment=3]IMG_20171211_084535_HDR.jpg[/attachment]

 

[attachment=2]IMG_20171211_084612_HDR.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]IMG_20171211_101854_HDR.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]IMG_20171216_122735_HDR.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dissident,

Liber8, spoko "nożyk"

:uklon:

 

metal/stal się czymś impregnuję?

stal się hartuje w piecu ;) a potem to nie wiem, ja już nie będę z tym nic robił.

Myślałem nad tym, żeby za grosze kupić na złomie jakieś metalowe zardzewiałe badziewie i to odnowić. Sam nie wiem do końca co miałoby to być, bo pracuję teraz nad czymś innym :pirate:

 

Lilith, czekamy na zdjęcie wątku jedzeniowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×