Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

distorted_level68, zamiast aktywnego wypoczynku wolę pogotować :mrgreen: Zrobiłam sobie burgera, a za niedługo będę robić gołąbki :yeah:

Burger,gołąbki...jeszcze tylko parę miesięcy i też będę mógł się takimi rzeczami zajadać :) A na razie ostra dieta.

Takie ogólne spostrzeżenie: nie ma to jak stare,dobre Forum,miejsce do którego lubię wracać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Ale jestem wpieniony, tak bez przyczyny. Zaraz jaką rozróbę urządzę w pokoju no, tak mnie nosi :evil:

 

Carica Milica, pół roku się proszę o praktykanta i nie chcą dać :bezradny::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, hej ;) Rzadko ostatnio tu zaglądałem. Chciałbym móc napisać, że w realu było tak zajebiście, że nie czułem potrzeby tu zaglądać. Ale nic z tego. Po prostu brakło weny.

BTW, do sklepu to ja sam chętnie chadzam. To jeden z tych momentów kiedy moja introwertyczna natura odpoczywa od biurowego jazgotu. Inaczej bym zadbał o praktykantów. Nie nudziliby się ze mną :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nowego, spędzam czas na dłubaniu przy motorze.

Tak trochę chwalę się

niby nowy model a sypie się chińczyk jeb*any :pirate: to podróbka kawasaki ninja.

 

[attachment=0]lol.jpg[/attachment]

 

powyższy mem mnie nie dotyczy, prędkość mnie nie zabije, na tym złomie nie da się jechać więcej niż 90 km/h :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nowego, spędzam czas na dłubaniu przy motorze.

Tak trochę chwalę się

niby nowy model a sypie się chińczyk jeb*any :pirate: to podróbka kawasaki ninja.

 

[attachment=0]lol.jpg[/attachment]

 

powyższy mem mnie nie dotyczy, prędkość mnie nie zabije, na tym złomie nie da się jechać więcej niż 90 km/h :lol:

 

Trzeba było brać Junaka rs 125 pro. Jak na kitajca daje rade. Przyjemnie wspominam. Zresztą, ze 125cm3 to tylko Varadero <3 :*:*:* :uklon::twisted::great::105:

(pomijam dwusuwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś naleje rakii.

Proponuję kieliszek śliwowicy :D

[attachment=0]śliwowica.jpg[/attachment]

 

Liber8, trochu podobne to do Hondy CBR

Polecali CBR na forach, a ja gupek nie chciałem pakować się w używkę bo wolałem nowy, to teraz mam :/

 

Trzeba było brać Junaka 125 pro

Myślałem nad tym, ale trochę przekraczał budżet, człowiek niedoświadczony i głupi. 6.500 to nie jakiś strasznie wielki majątek, jak dożyję to po paru latach zmienię na coś konkretnego. Za nieco +10.000 można kupić przyzwoite moto.

 

Posadziłam swoje pierwsze własne żywe kwiaty :shock:

nice :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 50 cm nie trzeba w ogóle prawka, to też jest dziwny przepis, znam człowieka co mu wzięli prawko (za alko), kupił sobie moto 50cm i dalej jeździ :D

http://allegro.pl/80-cc-scigacz-bez-prawka-pro-50-bez-blokad-100km-h-i6825656791.html

Napisali w tej aukcji, że 100km/h, przesadzili o jakieś 50 :pirate: Policja nieprzychylnie patrzy na majstrowanie przy blokadach, jazda na odblokowanej 50 na dowód = kłopoty.

 

Ja mam B, pozostaje mi kategoria do 125 cm, z moją zrujnowaną psychiką już bym prawka raczej nie zdał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×