Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

sailorka, po tym jak się pożegnałaś na forum myślałem, że zlikwidujesz swoje konto na nerwicy. Dobrze, że u Ciebie w porządku :great:

 

Lilith, widocznie sailorka odpowiedziała na Twój apel z wątku o umieraniu forum i postanowiła rozruszać niektóre wątki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, większość z naszych zakładów pracy to obozy pracy.. :P

 

Zazdroszczę bardzo ludziom, których praca łączy się z ich pasją. Ponoć są tacy na tym świecie. Wszystkie inne przypadki to katorga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alutka_86, witam :) wychodzę z założenia, że praca musi dostarczać frajdy, ciągle powodować nieprzewidziane zwroty, coraz to nowe wyzwania, to jest ciekawe! Człowiek po jakimś czasie zamienia się w robota wykonując codziennie tą samą pracę, bez większych zdarzeń! - nuda! :/

 

I ja jestem już właśnie takim robotem. Ale nie ma na to rady, bo jestem za dużym tchórzem i leniem, żeby się wysilić i coś zmienić. A Ty Lilith, jak dajesz radę, żeby ciągle mieć tą frajdęz pracy? Zmieniasz często? Nie boisz się zmian? Ja się boję... dlatego jestem robotem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z napisami mam taki problem - trzeba spoglądać na dół ekranu i mimo, że dość szybko czytam, mam wrażenie, że tracę niepotrzebnie część sekundy na czytanie, zamiast być w 100% skoncentrowanym na oglądaniu, nie umiem zwalczyć tego natręctwa :D

Dubbing - ma sens tylko przy filmach dla najmłodszych, we wszystkich innych przypadkach powinien być zakazany.

 

Koszulka dextera :mrgreen:

http://www.ebay.pl/itm/Men-Button-Neck-T-shirt-Henley-Dexter-Kill-Long-Sleeve-Tee-Slim-Black-Army-Green-/271316271280?var=&hash=item3f2bb5c0b0:m:m9fMs4P36NlUyM3vne3aWbQ

W kolorze który nosił (army green) wyprzedane, na allegro są podobne ale takich nie ma, kupiłbym sobie taką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, taaa w tv jest lektor. W Europie się z nas z tego śmieją. :hide:

Np. w Niemczech wszystkie zagraniczne filmy w tv, i stare i nowe mają dubbing. W Polsce minie chyba ze sto lat, zanim tak będzie.

Lektor psuje "klimat" filmu. Dubbing znacznie lepiej odzwierciedla "klimat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×